Epic'ten indirilen oyunu Steam'e aktarma

Serdar ak

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Biz arkadaşla Epic'ten ortak RDR 2 alalım dedik Rockstar engelliyormuş o yüzden iade edip kendi steamlerimize aldık oyunu, ama Epic'te 120 GB indirmiştim, bu dosyaları bir şekilde Steam'e aktarma ihtimalim var mı? Bir daha 120 GB indirmek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Steam'den indirdiğim GTA dosyalarını ilk Epic'den indirme başlatarak GTA dosyasının oluşmasını sağladım sonra GTA'yı Steam klasöründen Epic'e aktarmıştım işe yaramıştı isterseniz deneyebilirsiniz.

Neden herkes bilmeden yazdı ki? Arkadaşım o yüzden sildi oyunu ama ben denedim ve gayet de oldu, zaten aynı diskte olduğundan taşımak kolay oldu, steam 'common' dosyasına taşıdım ve ismini steamin indirirken yaptığı ismin aynısını yaptım, indirme tuşuna basınca mevcut dosyalar doğrulanıyor dedi ve oldu, şuan açtım oyunu. Keşke emin olmadan yazmasaydınız.

Neden herkes bilmeden yazdı ki? Arkadaşım o yüzden sildi oyunu ama ben denedim ve gayet de oldu, zaten aynı diskte olduğundan taşımak kolay oldu, Steam 'common' dosyasına taşıdım ve ismini Steam'in indirirken yaptığı ismin aynısını yaptım, indirme tuşuna basınca mevcut dosyalar doğrulanıyor dedi ve oldu, şu an açtım oyunu. Keşke emin olmadan yazmasaydınız.

Hocam ben emin olmadığımı söylemiştim ama demek ki işe yarıyormuş genel olarak o taktik arkadaşın adına üzüldüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı