Epin.com.tr kredi kartı dolandırıcılığı

Stoktan kasıtları bu demek ki. Eskiden kod olarak atıyorlardı ama sanırım artık Steam tarafından kod sağlanmıyor. Böyle bir çözüm geliştirmiş olacaklar ki bunu stoktan sayıyorlar. Sistemin nasıl işlediğini bir yere yazsalar iyi olurdu.
Mantıken dolandırıcılığa girmiyor mu bu?

GameSatış'ta da aynı mantık var. Sana alışveriş yapman için sanal kart veriyorlar Steam'den alışveriş yapabiliyorsun. Ortada dolandırıcılık falan yok. Sen alışverişini taksitlendiriyorsun adamlar da banka aracılığıyla alışveriş yapıyor.
Saçma yine de ya.

GameSatış'ta da aynı mantık var. Sana alışveriş yapman için sanal kart veriyorlar Steam'den alışveriş yapabiliyorsun. Ortada dolandırıcılık falan yok. Sen alışverişini taksitlendiriyorsun adamlar da banka aracılığıyla alışveriş yapıyor.

Peki ben alışverişimi bu kartın bakiyesine göre nasıl ayarlayacağım? 1 lira fazla olsa karttan çekmeyecek, az olsa içerde para kalacak. Hiç mantıklı bir sistem gibi gelmedi bana.

Mantıken dolandırıcılığa girmiyor mu bu?
Yani bu konuda yorum yapmam doğru olmaz ama işleyiş bahsedildiği gibiyse dolandırıcılık denilemez. Zaten Papara ile anlaşması bulunan bir marka. Bilgilerini sadece sizin bileceğiniz bir sanal kart oluşturuyorlar, okuduğum kadarıyla.

Peki ben alışverişimi bu kartın bakiyesine göre nasıl ayarlayacağım? 1 lira fazla olsa karttan çekmeyecek, az olsa içerde para kalacak. Hiç mantıklı bir sistem gibi gelmedi bana.
Satın aldığınız cüzdan koduna veya oyuna göre kart bakiyesi belirlenmiyor mu?

Yani bu konuda yorum yapmam doğru olmaz ama işleyiş bahsedildiği gibiyse dolandırıcılık denilemez. Zaten Papara ile anlaşması bulunan bir marka. Bilgilerini sadece sizin bileceğiniz bir sanal kart oluşturuyorlar, okuduğum kadarıyla.

Satın aldığınız cüzdan koduna veya oyuna göre kart bakiyesi belirlenmiyor mu?
O zaman evet, dolandırıcılığa girmez ve evet kart bakiyesi ona göre belirleniyor sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı