Epomaker TH80 alınır mı?

gelpcpc1

Hectopat
Daha fazla  
Başlıktan da gördüğünüz üzere uzun bir araştırma sonucunda bu klavyeyi almaya karar verdim fakat size de bir danışmak istedim. Hangi Switch rengini alacağımı da bilmiyorum ama siyahla kahverengi arasında gidip geliyorum. Yardımcı olursanız sevinirim :).

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar,

TH80 Pro modelini almayı düşünüyorum. Epomaker Budgerigar Switchlerin epey bir videosunu izledim ve gözlemlerime göre gayet thoc ve creamy bir ses veriyor.
Bunu Amazon'dan alacağım ve büyük ihtimalle Almanya'dan gönderimi olacak. Yanında bir de lube, switch açıcı vs söylemeyi düşünüyorum. Bunlar gümrükte takılır mı? Daha önce deneyimleyen oldu mu?

EPOMAKER TR satıcı, Amazon Lojistik ise göndericisi olacak. Bir sorun yaşayacağımı düşünmüyorum fakat yine de fikirlerinizi almak isterim.

Teşekkürler,

Selamlar,

TH80 Pro modelini almayı düşünüyorum. Epomaker Budgerigar Switchlerin epey bir videosunu izledim ve gözlemlerime göre gayet thoc ve creamy bir ses veriyor.
Bunu Amazon'dan alacağım ve büyük ihtimalle Almanya'dan gönderimi olacak. Yanında bir de lube, switch açıcı vs söylemeyi düşünüyorum. Bunlar gümrükte takılır mı? Daha önce deneyimleyen oldu mu?

EPOMAKER TR satıcı, Amazon Lojistik ise göndericisi olacak. Bir sorun yaşayacağımı düşünmüyorum fakat yine de fikirlerinizi almak isterim.

Teşekkürler,
Selam arkadaşlar,
Ürünü Amazon'dan sipariş verdim ve hızlı teslimat seçeneği ile yalnızca 2 günde elime ulaştı.
Ürünü aldım ve tek kelimeyle hayran kaldım. İlk mekanik klavyem olmasına rağmen sesi, basış hissiyatı, keycapleriyle vs gerçekten çok beğendim.
En çok hoşuma giden nokta ise o creamy ses ile thock sesin bir arada olması... Gerçekten kulağıma şiir gibi geliyor.
Belki ilerleyen zamanlarda kendi foamına ek bir miktar daha foam eklemesi yapabilirim. Belki de pcb'nin altına bir kat bant çekerim bekleyip göreceğiz :D

Son düzenleme:
Selam,

TH80 Pro modelini almayı düşünüyorum. Epomaker Budgerigar Switch'lerin epey bir videosunu izledim ve gözlemlerime göre gayet thoc ve creamy bir ses veriyor.
Bunu Amazon'dan alacağım ve büyük ihtimalle Almanya'dan gönderimi olacak. Yanında bir de lube, Switch açıcı vs söylemeyi düşünüyorum. Bunlar gümrükte takılır mı? Daha önce deneyimleyen oldu mu?

Teşekkürler,

Selam arkadaşlar,
Ürünü Amazon'dan sipariş verdim ve hızlı teslimat seçeneği ile yalnızca 2 günde elime ulaştı.
Ürünü aldım ve tek kelimeyle hayran kaldım. İlk mekanik klavyem olmasına rağmen sesi, basış hissiyatı, keycapleriyle vs gerçekten çok beğendim.
En çok hoşuma giden nokta ise o creamy ses ile thock sesin bir arada olması... Gerçekten kulağıma şiir gibi geliyor.
Belki ilerleyen zamanlarda kendi foamına ek bir miktar daha foam eklemesi yapabilirim. Belki de PCB'nin altına bir kat bant çekerim bekleyip göreceğiz :D

Hocam Amazon'da hızlı teslimat seçeneği ekstra bir para istiyor mu yoksa Amazon'un kendi özelliği mi? Bende Gateron Pro yellow swtichli almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı