Epomaker TH80 Pro için 800 TL'ye kadar switch önerisi

AdaBagcibasi

Hectopat
Süper Moderatör
Makaleler
8
Daha fazla  
Merhaba arkadaşla, TH80 Pro sahibiyim ve Gateron Yellow Pro Switch'leri kullanıyorum alalı çok uzun bir süre olmadı ama klavyede yeni bir Switch denemek istiyorum. Çok sesli tactile istemiyorum onun haricinde tactile da olabilir linear de. Net bir bütçem yok zaten Switch'lerin fiyatı az çok benzer maksimum 800 liraya kadar bütçe ayırabilirim.

Hocam eger tactile hissi olsun sesi az olsun derseniz jwik T1.
Linear olarak ktt kang white, Akko creamy yellow, mmd prenses(hem linear hem tactile iki cesit Switch var )onerim bunlar daha farkli guzel ses ve deneyim icin cidoo matte Switch ktt haluhalo.

Merhaba arkadaşla, TH80 Pro sahibiyim ve Gateron yellow Pro Switch'leri kullanıyorum alalı çok uzun bir süre olmadı ama klavyede yeni bir Switch denemek istiyorum. Çok sesli tactile istemiyorum onun haricinde tactile da olabilir linear de. Net bir bütçem yok zaten Switch'lerin fiyatı az çok benzer maksimum 800 liraya kadar bütçe ayırabilirim.

Benim elimde jwikt1, cidoo matte Switch var ses testi isterseniz. Kafanizda bir profil olusur.

Hocam eger tactile hissi olsun sesi az olsun derseniz jwik T1.
Linear olarak ktt kang white, Akko creamy yellow, mmd prenses(hem linear hem tactile iki cesit Switch var )onerim bunlar daha farkli guzel ses ve deneyim icin cidoo matte Switch ktt haluhalo.

Benim elimde jwikt1, cidoo matte Switch var ses testi isterseniz. Kafanizda bir profil olusur.
Hocam peki akko creamy alırsam gateron yellow ile çok mu benzer olur? Akko creamy blue da düşündüm ama çok sesli gibime geldi bilginiz var mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı