Epomaker'dan alışveriş yapılır mı?

Epomaker TH66 Pro Bundan düşünüyordum Switch seçenekleri falan da mevcut öneriniz varsa başka klavyelere de açığım. Bütçe 2200 lira.

Bütçe 2500 olur mu? Amazon Prime üyeliği ile 2470 gibi bir şey tutuyor.

İndirim beklerseniz daha da düşer. Geçenlerde 2000-2100 seviyelerine satılıyordu.

Gümrüğe geldiğinde kargo firması para ödemeni ister büyük ihtimalle.

Daha iyi alternatifler dediği de adını Technopat'tan ve YouTube'daki 3K takipçili kanallardan öteye kimsenin duymadaığı random markalar.

5087B Plus için indirim beklenir. Akko random marka mı?

TH66 Pro'nun retro tarzı ile alakası bile yok. PCB'si kötü. Fiyatını hak eden bir model olduğunu düşünmüyorum. Daha iyi alternatifler bulunur bütçeye göre.
Hocam o klavye retro tarzı ama yinede siz bilirsiniz. PCB kısmını bilmiyorum. Konu sahibi tam nasıl klavye istediğini bilmiyor bence.

Logitech G213 var bende fiyatı ne kadar bilmiyorum ama 3 yıldır çok iyi çalışıyor

Görüntü var ama kullanışlılık sıfır. Senin attığın ile 3108V2 ne kadar benzer bilmiyorum ama tam bir takoz. Evin kilerine attım yatıyor orada 4 aydır.

TH66 kötü bir model demiyorum. 3108V2 ile benim attığımın alakası bile yok hocam o model hakkında da bir incelemeye falan da bakmadım zaten. TH66 Pro Biraz daha uyguna bulunursa alınır tabii. 2350 civarına AK992 Gasket modeli var. İndirimlerde iyi fiyata düşüyor bu modelde iki modelde indirimdeyken alınabilir ancak. 5087B Plus 2500 verilme taraftarı da pek değilim açıkçası. 2000 TL'ye alınabilecek güzel bir model buna okeyiz ancak AliExpress üzerinde sık sık yapılan indirimler ile 2500 TL'ye gmk67 bile toplanabiliyor. 2 gün önce dracula Castle 2500 TL civarındaydı easter kodu ile maalesef kodun süresi doldu.

Hocam o klavye retro tarzı ama yine de siz bilirsiniz. PCB kısmını bilmiyorum. Konu sahibi tam nasıl klavye istediğini bilmiyor bence.

Logitech G213 var bende fiyatı ne kadar bilmiyorum ama 3 yıldır çok iyi çalışıyor

Retro tasarıma bir göz atarsak alakalarının bile olmadığı apaçık ortada.

Dosya Ekleri

• 1712192942294.png
    1712192942294.png
    228,6 KB · Görüntüleme: 14
  • 1712192955598.png
    1712192955598.png
    247,5 KB · Görüntüleme: 12
TH66 kötü bir model demiyorum. 3108V2 ile benim attığımın alakası bile yok hocam o model hakkında da bir incelemeye falan da bakmadım zaten. TH66 Pro Biraz daha uyguna bulunursa alınır tabii. 2350 civarına AK992 Gasket modeli var. İndirimlerde iyi fiyata düşüyor bu modelde iki modelde indirimdeyken alınabilir ancak. 5087B Plus 2500 verilme taraftarı da pek değilim açıkçası. 2000 TL'ye alınabilecek güzel bir model buna okeyiz ancak AliExpress üzerinde sık sık yapılan indirimler ile 2500 TL'ye gmk67 bile toplanabiliyor. 2 gün önce dracula Castle 2500 TL civarındaydı easter kodu ile maalesef kodun süresi doldu.

Retro tasarıma bir göz atarsak alakalarının bile olmadığı apaçık ortada.
Arkadaşım ciddi olamazsın. Mavi renkte olan daktilo klavye diye geçiyor. Ayrıca benim attığım klavye daha eski. Neredeyse ilk çıkan klavyelere benziyor daktilo tarzı sonradan çıkma bu aralar popüler olan bir şey o.

Siz beğenmediniz diye retro olmadığı anlamına gelmez :D

Arkadaşım ciddi olamazsın. Mavi renkte olan daktilo klavye diye geçiyor. Ayrıca benim attığım klavye daha eski. Neredeyse ilk çıkan klavyelere benziyor daktilo tarzı sonradan çıkma bu aralar popüler olan bir şey o.

Siz beğenmediniz diye retro olmadığı anlamına gelmez :D

Retro tarzı dediğin daktilo olur hocam. Yani ben öyle biliyorum. :D Retro tarzı klavyelere göz gezdirildiği zaman TH66 Pro'nun benzerlik göstermediği ortada.

İki klavye de şu anda elimde ve Scope'un space tuşunu 3108V2 çöpünün tamamına değişmem. Önümdeki aletleri bana kıyaslıyor.

Hocam arkadaşın bence klavyeler hakkında pek bilgisi yok. O yüzden tartışmayın çünkü.

Retro tarzı dediğin daktilo olur hocam. Yani ben öyle biliyorum. :D retro tarzı klavyelere göz gezdirildiği zaman TH66 Pro'nun benzerlik göstermediği ortada.

Retro dediğimiz olay eski tarzda olan şeylerdir.
Klavyeyi daktiloya benzetilirse retro olmaz. Sadece kopya olur. Konu sahibi arkadaşta 2. el retro klavye almayacaktır diye ve o tarz sevebileceğini düşünerek o ürünü örnek gösterdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam arkadaşın bence klavyeler hakkında pek bilgisi yok. O yüzden tartışmayın çünkü.

Şöyle 4K fotoğrafta atayım.
Eki Görüntüle 2158531

Retro tarzı derken genellikle yuvarlak tuşlu ve boşluklu olan modellerden bahsediyorum.

Şöyle 4K fotoğrafta atayım.
Eki Görüntüle 2158531

Retro dediğimiz olay eski tarzda olan şeylerdir.
Klavyeyi Daktilo'ya benzetilirse retro olmaz sadece kopya olur. Konu sahibi arkadaşta 2. el retro klavye almayacaktır diye ve o tarz seve bileceğini düşünerek o ürünü örnek gösterdim.

Anladım sizi. Ancak TH66 Pro'nun pek andırmadığını belirtmek istedim size sadece. Tartışmaya gerek yok.

Ben TH66 Pro'nun bu fiyata alınmasını önermem. İndirim falan beklenmeli en azından. Gerisi konu sahibine kalmış. Ben önerileri mi yaptım.

Geri
Yukarı