Epomaker'dan alışveriş yapılır mı?

Hala V3108v2'nin Scope'a karşı avantajlarını, daha iyi olan yönlerini kaynaklarıyla beraber bekliyorum. İlk bilgisayarına 2001'de sahip olmuş ve sayısız klavye kullanmış birisi olarak neyi yanlış yapıyorum da 4 günde alıştığım ve kusursuz kullandığım scope varken 2 ay çile çektiğim V3108v2'ye dönüş yapmalıyım. Bilmiyorsam bilgilendirin, mesela ben sana X donanım şundan daha iyi desem ve neden diye sorsan baştan aşağı maddelerim hepsini.

Onun dışında yok yurt dışında biliniyor siz bilmiyorsunuz vb. bir derde derman değil. Yurt dışında kullananların da %90'ı kendi kurdukları battlestationlarına estetik olarak uysun diye alıyorlar.

Yazılım ve garanti dışında bir eksisi yok. Geri kalan her şeyde, mazleme kalitesi, Switch ve özelleştirilebilirlik konusunda daha iyi. Sırf klavye plastik diye malzeme kalitesi metaldan daha kötü olmuyor.
Son cümleniz yine komik. Bilmeden konuşmayın işte. Sadece estetik diyorsunuz birde. Kaliteden yoksun, sadece bilindik marka diye 2 kat fiyat ödeyin. Ayrıca 3108V2 ile ne yaşadığınız yazdığınız bir konu bulamadım. Yazın lütfen de "bilgilenelim".

Yazılım ve garanti dışında bir eksisi yok. Geri kalan her şeyde, mazleme kalitesi, Switch ve özelleştirilebilirlik konusunda daha iyi. Sırf klavye plastik diye malzeme kalitesi metaldan daha kötü olmuyor.
Son cümleniz yine komik. Bilmeden konuşmayın işte. Sadece estetik diyorsunuz birde. Kaliteden yoksun, sadece bilindik marka diye 2 kat fiyat ödeyin. Ayrıca 3108V2 ile ne yaşadığınız yazdığınız bir konu bulamadım. Yazın lütfen de "bilgilenelim".

Hot-swap olmayan bir klavye nasıl özelleştirilebilirlik açısından daha iyi olabilir bilmiyorum lakin ramazan davuluyla yarışan space tuşu sesi, parmağının rüzgarı bile değse etkinleşen tuşlarını söyleyebilrim ilk etapta.

Hot-swap olmayan bir klavye nasıl özelleştirilebilirlik açısından daha iyi olabilir bilmiyorum lakin ramazan davuluyla yarışan space tuşu sesi, parmağının rüzgarı bile değse etkinleşen tuşlarını söyleyebilrim ilk etapta.
1- Hot-swap haricinde keycap ve kablo değiştirebiliyorsunuz. Klavyeye çok fazla bütçe ayıran kişiler 100 dolara bile keycap seti alabiliyor. Keycaplerin bile kendi başına alıcısı var.
2 - Space tuşu sesi dediğiniz büyük ihtimalle stabilizer sıkıntısı.
3- Tuşların kolay etkinleşmesi switch kaynaklı. Siz onu tercih etmişsiniz(büyük ihtimalle silver switch) ve memnun kalmamışsınız.

Stabilizer harici bir sıkıntı göremiyorum. Ayrıca Amazon veya kendi sitesinden aldıysanız bu sorunu garanti ile çözebilirdiniz.

1- Hot-swap haricinde keycap ve kablo değiştirebiliyorsunuz. Klavyeye çok fazla bütçe ayıran kişiler 100 dolara bile keycap seti alabiliyor. Keycaplerin bile kendi başına alıcısı var.
2 - Space tuşu sesi dediğiniz büyük ihtimalle stabilizer sıkıntısı.
3- Tuşların kolay etkinleşmesi switch kaynaklı. Siz onu tercih etmişsiniz(büyük ihtimalle silver switch) ve memnun kalmamışsınız.

Stabilizer harici bir sıkıntı göremiyorum. Ayrıca Amazon veya kendi sitesinden aldıysanız bu sorunu garanti ile çözebilirdiniz.

Kendi sitesinden aldım garantisi hala devam ediyor. Gerçi 6 aydan sonra kimse sırf beğenmedim diye iade almaz bunu. Kablo olayı doğru evet Scope'un yekpare iken V3108 ayrılabiliyor. Üzerinde hangi switchler bilmiyorum ama space örnekti genel olarak dehşet sesli bir klavye ve absürt hassas. Benim gözümde hassas klavye iyidir ama bu "fazlası zarar" ayarında.

Bunlar dışında RGB yok ve daha ağır olmasına rağmen tabanı yüzeyde Scope'a göre daha sık kayıyor.

TH66 kötü bir model demiyorum. 3108V2 ile benim attığımın alakası bile yok hocam o model hakkında da bir incelemeye falan da bakmadım zaten. TH66 Pro Biraz daha uyguna bulunursa alınır tabii. 2350 civarına AK992 Gasket modeli var. İndirimlerde iyi fiyata düşüyor bu modelde iki modelde indirimdeyken alınabilir ancak. 5087B Plus 2500 verilme taraftarı da pek değilim açıkçası. 2000 TL'ye alınabilecek güzel bir model buna okeyiz ancak AliExpress üzerinde sık sık yapılan indirimler ile 2500 TL'ye gmk67 bile toplanabiliyor. 2 gün önce dracula Castle 2500 TL civarındaydı easter kodu ile maalesef kodun süresi doldu.

Retro tasarıma bir göz atarsak alakalarının bile olmadığı apaçık ortada.
Dracula castle demişsin ya aslında o klavye bayağı hoşmuş. Aynı tipte akkonun 5075B Plus, Akko 5075S veya Epomaker x Aula F75 tercih edilebilir mi? Dracula castledan daha uygun fiyatta gibiler.

Dracula Castle demişsin ya aslında o klavye bayağı hoşmuş. Aynı tipte Akko'nun 5075B Plus, Akko 5075S veya Epomaker X Aula F75 tercih edilebilir mi? Dracula Castle'dan daha uygun fiyatta gibiler.

S serisi önermem. 5075B Plus da TKL istenirse alınır. Dracula Castle F75 göre daha iyi bir ürün.

S serisi önermem. 5075B Plus da TKL istenirse alınır. Dracula Castle F75 göre daha iyi bir ürün.
Bu arada çoğunlukla competitive oyunlar oynuyorum onu da belirteyim, hangi switch, tactile mı linear mi işime yarar. Ve 5075B Plus da akkonun, dracula castle da aralarındaki fiyat farkı neden? Son olarak Epomaker X Aula F75 bunun hakkında da bir yorumun varsa teşekkür ederim.

Bu arada çoğunlukla competitive oyunlar oynuyorum onu da belirteyim, hangi Switch, tactile mı linear mi işime yarar. Ve 5075B Plus da Akko'nun, dracula Castle da aralarındaki fiyat farkı neden? Son olarak Epomaker X Aula F75 bunun hakkında da bir yorumun varsa teşekkür ederim.

5075B Plus ile dracula Castle direk rakip olamaz. Dracula genel olarak daha iyi direk. Switch olsun keycaps olsun malzeme kalitesi ve hissiyat olsun PCB olsun. Dediğim gibi genel olarak daha iyi. Epomaker X aula F75 içinde görüşüm fiyatını hak etmiyor. Normal fiyatı 70 dolar gözüküyor zaten. %30 gümrük binecek buna gümrük vergisi binmesi gümrük çalışanının keyfine kalmış. Şans yani binerse olacak size 3K civarı. Zaten 3K TL'ye Akko'nun sitesinden vergisiz ile gelen dracula Castle var.

5075B Plus ile dracula Castle direk rakip olamaz. Dracula genel olarak daha iyi direk. Switch olsun keycaps olsun malzeme kalitesi ve hissiyat olsun PCB olsun. Dediğim gibi genel olarak daha iyi. Epomaker X aula F75 içinde görüşüm fiyatını hak etmiyor. Normal fiyatı 70 dolar gözüküyor zaten. %30 gümrük binecek buna gümrük vergisi binmesi gümrük çalışanının keyfine kalmış. Şans yani binerse olacak size 3K civarı. Zaten 3K TL'ye Akko'nun sitesinden vergisiz ile gelen dracula Castle var.
Son mesaj hakkımı da kullanıyorum galiba biraz daha biriktirip Dracula Castle'a göz dikicem 🙂, Akko'nun sitesinden alınca vergisiz, gümrüğe takılmadan geliyorsa bayağı iyiymiş.

Son mesaj hakkımı da kullanıyorum galiba biraz daha biriktirip Dracula Castle'a göz dikicem 🙂, Akko'nun sitesinden alınca vergisiz, gümrüğe takılmadan geliyorsa bayağı iyiymiş.

Sadece kargo parası ödüyorsunuz. Dracula Castle sadece 93.98$ tutuyor. Onun dışında bir ücret ödemiyorsunuz. Vergi falan çıkmıyor yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı