Epson L3050 mürekkep pedi sıfırlama programı

BURAK098765

Hectopat
Epson L3050 sıfırlama programına ihtiyacım var. Ucuza veya bedavaya kullanırsam yazıcıya bir şey olur mu ya da başka bir çözüm yolu var mıdır?
Hata şu:

1610272457613.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Discord'unuz varsa bana oradan atabilir misiniz?

Özel iletişim adresi paylaşmayayım da Moderasyon Ekibi'nin hiçbir şey demeyeceğini bildiğim için paylaşımımı yapayım direkt buradan. Moderatörlükten ayrılalı 3 ay oldu, moderatörken Recep abiden izin almıştım paylaşım için sonrasında unuttum.

Direkt link atmayacağım fakat internete Epson L3050 Adjustment Program diye yazdığınızda siteler çıkıyor. Nosware adlı siteden zamanında farklı bir model için aracı indirmiştim ve sorun çıkmamıştı, kesin bir şekilde sizin indireceğinize virüssüz diyemem fakat sorun olacağını da sanmıyorum.

Özel iletişim adresi paylaşmayayım da Moderasyon Ekibi'nin hiçbir şey demeyeceğini bildiğim için paylaşımımı yapayım direkt buradan. Moderatörlükten ayrılalı 3 ay oldu, moderatörken Recep abiden izin almıştım paylaşım için sonrasında unuttum.

Direkt link atmayacağım fakat internete Epson L3050 Adjustment Program diye yazdığınızda siteler çıkıyor. Nosware adlı siteden zamanında farklı bir model için aracı indirmiştim ve sorun çıkmamıştı, kesin bir şekilde sizin indireceğinize virüssüz diyemem fakat sorun olacağını da sanmıyorum.
Hocam L3151 için de var mı ?

Hocam L3151 için de var mı?

Bahsettiğim siteden bulabilirsiniz, 3050 serisi için universal toollar da olabiliyor tabii. Arattığınızda karşınıza çıkacaktır.

Hocam o zip dosyasındaki uygulama açılmıyor.

Yani şu an oturup analiz edecek durumum yok ve bu yüzden oluşabilecek sorunları göz önünde bulundurarak atamayacağım. Dilerseniz ayrı bir konu açarsanız birileri belki güvenli bir şeyler atar.

Geri
Yukarı