Epson LX-300+ bu belge yazdırılamadı sorunu

Sykopath

Hectopat
Daha fazla  
Herkese Merhaba;

Benim elimde bulunan Epson LX-300+ nodel yazıcıda dün sabaha kadar hayet güzel fatura ve fiş yazdırabiliyordum. Ancak bilgisayarım mavi erkan verdi ve 1 saat boyunca açılmadı. Sonra bilgisayarcıya götürdüm. İşlemci fanı çıkmış ve bir de kasanın fanı ters takılmış. İçini temizlediler ve düzelttiler. Sonra iş yerime geldim. Yine yazıcı çalışmıyor. Kablo ile ilgili bir sorun var sandım. Kabloyuda değiştirdim. Sürcüyü silip tekrar kurdum. IBM Propointer denedim. Yine de olmadı. Ayrıca muhasebe yazılımı olarakda sentez yazılmı kullanıyorum. 2-3 sildim ve kurdum. Sürücülerini de sildim ve tekrar kurdum. Windows Xp kullanıyorum. Hala sorunu çözemedim. Bu benim için çok büyük bir sorun. Çünkü günde 50'ye yakın fatura, 25-30 tanede fiş basıyorum. Bunu çözümünü bulmam lazım. Ondan dolayı sizlere danışmak istedim. Yardımlarınız için teşekkür ediyor ve iyi sosyaller diliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı