er36po Sayesinde Custom Soğutma Öğrendim

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
14
Yer
Ötüken
@er36po ile büyüdüm sayılır. O kasasına ilk kez custom taktığından 1-2 yıl sonra keşfetmiştim. Millet daha format atmayı bilmiyorken ben ortaokulda custom soğutmalara kadar öğrenmiştim. O zamanlar dolar 3.5, Opel Vectra B vardı. Vatan Bilgisayarda karne indirimi olarak ASUS ekran kartlarında indirim vardı. Ben 960 alabileceğimizi öğrendiğimde baya sevinmiştim çocuk sevinir ya aynen öyle. (O zamanların 3060'ı gibiydi. Ultraya çekerdim bam diye patır kütür açardı oyunu.) Ama işlemci konusunda i5 4. nesil falan alamıyordum parama göre i3 3. nesil düşüyordu ben de AMD FX 6300 aldırmıştım. ASUS M5A97 R2.0 ve 8GB RAM ile. Eve getirirken emniyet kemeri takmıştık kasaya.

Bilgisayarı aldık falan da GTA 4 Gay Tony oynarken yada FC4 oynarken Boeing motoru oluyordu işlemci fanı. Bir gün memlekete gittik abim evdeydi yine aynı Vatana Opel ile gidip benim paramla Cooler Master T4 almış oyunda abim araba sürüyor ama fan sesi yok. Kasayı bi' çektim mesh delikten kocaman tower soğutucu gözüküyor. Yine sevindim.

Teravih namazında OC yapmayı düşünüyordum. Namazda AMD Overdrive ile mi yapsam BIOS'dan mı yapsam hangisi daha iyi diye her şeyi düşünürdüm hem de namazda fail yapmadan :D

4.2 OC de yaptım, RAM de aldım, SSD'de taktım derken yaş ilerledi işte bu sene 12100F'e geçtim.

Şuraya birkaç güzellik paylaşıyorum. Ve diyorum ki iyi ki para biriktirmişim, baba parası yememişim ve velet iken böyle işlere kalkmışım..

1665081210251.png

1665081282595.png

1665081247582.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı