er36po'ya Rakip Çıktı

kalpkriziii

Hectopat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İşin güzel tarafı bu arkadaşlar Türk.
@er36po

O kanal bayadır vardı ama ordakilerin amd fanı olduğunu düşünüyorum. Neden diye sorarsan 295x2 li sisteme amd işlemci koyuyorlar. Rehber olarak izlenebilecek bir kana fakat aynı sistemperi kurmak birazcık saçma olacaktır.

Pardon yanlış yazmışım bence güzel bir kanal. Intel işlemci kullanıyorlarmış. Asusun eski rog anakartı yanılttı beni.

Arkadaşlar, inanın böyle tasarımları gördüğümde çok mutlu oluyorum...
Elin PC'lerine bakmaktan gına geldi... Hep neden bizlerden de yapan olmasın diye yakınırdım.

Ancak ne var ki; bu örnekte göstermiş olduğunuz kasalarda fazla emek yok...
Akrilikliğin en hoş olduğu kısımlarda (köşelerde) rekor kullanılmış.

Inside Tech'in sistem toplama videolari harikadir. Bu videodaki sistem'de onlardan biri sanirim...
İnside Tech mi?:morgöz: Onlar daha akrilik borunun ne olduğunu bilmiyorlar. Yani sizde örnek gösterecek adam mı bulamadınız @Neşeli Enginar bey?

Bu tarz siztemlerde @arg-ist'i örnek gösterin bari. Adam bu işlere yıllarını vermiş bi kimsedir. (y)

Çok iyi sistem. Bu su soğutma acaba hava soğutmaya göre uçurum kadar fark yaratıyor mu soğutmada? @er36po
Hayır, uçurum fark yok. Ancak kaliteli blok ve büyük radyatörlerle normal hava soğutmanın 80 dereceye çıkardığını sıvı soğutma max 50 derecede tutabilir.

Yanlız bunlar güpegündüz AMD fanboyu. 970 almayın kesinlike 290X alın diyorlardı. Ayrıca isterseler 395X2 (çıkarsa) quadfire yapsalar bile gözümde asla bir @er36po olamazlar. Her şey kağıt üzeri değil :). He şu güzel: Böyle sistemleri Türklerin toplaması (y)
Yanlışları düzeltelim:
1) Güpegündüz değil düpedüz
2) Quadfire değil crossfire
olmalıydı. [emoji72]

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı