Erciyes Elektrik Elektronik vs Gazi YBS

Alchnes

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba, sıralamam say 145k EA 38.
Sizce erciyes Selçuk gibi unilerde elektrik elektronik endustri mi?
Gazi Dokuz Eylül Akdeniz gibi unilerde YBS mi?
Yazılım istiyordum fakat gelen pek istedig8m bir yer yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birbiri ile alakasız üç bölümden bahsediyorsun hocam bu bölümlere ben başlayayım da bitirince öğrenirim diye girersen mezun olup Mc Donalds yolunu tutarsın ya da asgari maaşa 6 gün 10 saat mesaide tecrübeli olunca maaşım artacak umuduyla sürünürsün. İlk önce ne yapmak istediğini, neler yapabileceğini düşün, araştır. Sonra cevabını bulursun zaten yani anlamıyorum gerçekten hayatının tercihinde hiç tanımadığın insanların forum yorumlarıyla etkilenmesini nasıl göz önüne alabiliyorsun ki ? Bak örneğin ilk yorumu yapan arkadaş saçmalamış bile.

Birbiri ile alakasız üç bölümden bahsediyorsun hocam bu bölümlere ben başlayayım da bitirince öğrenirim diye girersen mezun olup Mc Donalds yolunu tutarsın ya da asgari maaşa 6 gün 10 saat mesaide tecrübeli olunca maaşım artacak umuduyla sürünürsün. İlk önce ne yapmak istediğini, neler yapabileceğini düşün, araştır. Sonra cevabını bulursun zaten yani anlamıyorum gerçekten hayatının tercihinde hiç tanımadığın insanların forum yorumlarıyla etkilenmesini nasıl göz önüne alabiliyorsun ki ? Bak örneğin ilk yorumu yapan arkadaş saçmalamış bile.
bölümler hakkında genel olarak bilgiye sahibim hocam. 3 de yapabileceğimi düşündüğüm gidersem kendimi geliştireceğim bölümler. Şuan ki sorunum şu gazi gibi bir unide ybs okusam daha çok mu olanagım olur yoksa erciyeste okuyup mühendislik unvanını alıp mezun olsam mı daha cok olanagım olur ayrıca forumdaki yorumlar tercihlerimde aşırı bir rol oynamayacak sadece farklı görüşleri dinlemek fikir almak istiyorum

Daha yanlış bir yorum görmedim.
sizin görüşünüzü alabilir miyim hocam

Bu durumda tabii ki de YBS her geçen gün talep de artıyor, sektör de gelişiyor ancak Akdeniz'de okunsa Erasmus imkanları ve oturmuş bir okul ve bilişim ağırlıklı müfredatı olduğundan daha faydalı olabilir ancak tabii tercih ve imkan meselesi.

Geri
Yukarı