Erciyes'e okul gezisine gitmeye değer mi?

norent

Decapat
Daha fazla  
Lise son sınıfım, okulumuz Erciyes'e gezi düzenliyor. Arkadaşlarımla gideceğim, bir yandan kararsız kaldım gitmeye değer mi? Ücreti 670TL günübirlik olacak.

Kafa dağıtmak için gidilebilir ama ben olsam gitmem okul gezileri hiç güzel değil bana göre ama zaten günübirlik demişsiniz arkadaşlarınız gidiyorsa eğlenmek istiyorsanız bir gidin kafa dağıtırsınız ya da gitmeyecek arkadaşınız varsa o gün herkes giderken siz başka yere gezmeye gidin ben hep öyle yapardım arkadaşlarımla.

Kayseri'de yaşayan biri olarak Erciyes gezisi için 670 TL vermek mantıksız geliyor. Ama arkadaş ortamı olsun, kafa dağıtayım gibi düşünceleriniz varsa pekala gidilebilir.
Erciyes'in çok da bir albenisi yok. Kayak yerleri ve bir gölet var. Gölet donmuş da olabilir, yakın zamanda gitmedim ama Erciyes beyaza büründü.
Bir de çıkarken Kayseri manzarası görüyorsunuz. Çıkmışken bir sucuk ekmek de yiyiverin.

Kayseri'de yaşayan biri olarak Erciyes gezisi için 670 TL vermek mantıksız geliyor. Ama arkadaş ortamı olsun, kafa dağıtayım gibi düşünceleriniz varsa pekala gidilebilir.
Erciyes'in çok da bir albenisi yok. Kayak yerleri ve bir gölet var. Gölet donmuş da olabilir, yakın zamanda gitmedim ama Erciyes beyaza büründü.
Bir de çıkarken Kayseri manzarası görüyorsunuz. Çıkmışken bir sucuk ekmek de yiyiverin.
670 liranın çoğu büyük ihtimalle otobüs veya uçak parasıdır.

670 liranın çoğu büyük ihtimalle otobüs veya uçak parasıdır.

Yol parası bir de sucuk ekmek falan var.

Birkaç saat önce erciyesteydim kar fazla değil kayak yapma vs olmaz. Havası gereksiz soğuk.

Şu an gitmeyeceğiz zaten 20 Ocakta olacak gezi.

Kafa dağıtmak için gidilebilir ama ben olsam gitmem okul gezileri hiç güzel değil bana göre ama zaten günübirlik demişsiniz arkadaşlarınız gidiyorsa eğlenmek istiyorsanız bir gidin kafa dağıtırsınız ya da gitmeyecek arkadaşınız varsa o gün herkes giderken siz başka yere gezmeye gidin ben hep öyle yapardım arkadaşlarımla.

Kayseri'de yaşayan biri olarak erciyes gezisi için 670 TL vermek mantıksız geliyor. Ama arkadaş ortamı olsun, kafa dağıtayım gibi düşünceleriniz varsa pekala gidilebilir.
Erciyes'in çok da bir albenisi yok. Kayak yerleri ve bir gölet var. Gölet donmuş da olabilir, yakın zamanda gitmedim ama erciyes beyaza büründü.

Arkadaşlarımla gideceğim zaten eğlenmek için yoksa gitmezdim öyle biraz vakit geçirmek hem de ilk defa gideceğim bir yer olacağı için.

Geri
Yukarı