Erdem Erdoğdu'ya ne oldu?

Yer
Hatay/Antakya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4060 LAPTOP GPU i7-13650HX CPU 16GB 4800MHZ DDR5 RAM 512GB NVMe M.2 SSD
Selam. Eskiden Erdem Erdoğdu diye bir MC oyuncusu vardı. Kanalını kapattı diye biliyorum. Şu an bir sosyal medya hesabı var mı? Belli bir platformda devam ediyor mu? Müzik ile de ilgileniyordu diye hatırlıyorum.

Hypixel'deki Skywars videolarıyla tanımıştım. Minecraft videoları çekmeyi bırakınca müzikle ilgilenmeye başlamıştı. Sonrasını bilmiyorum.

Bende aynı şekilde tanıdım hocam. Şu an bulabilsem eski videolarını bile izlerim adam çok iyiydi.

Bende aynı şekilde tanıdım hocam. Şu an bulabilsem eski videolarını bile izlerim adam çok iyiydi.
Skywars kralı olarak bilinir. ve gerçekten nadir güzel kanallardan biriydi eskiden. Ne güzel zamanlardı be. En son kanalı kapandı diye biliyorum.

RuLinGGame survival games, at0m hayran haritaları, LeHamam survival games, TTO ve Ahmet Aga CrazyCraft, Minecraft Evi köylüyü kurtar ve daha hatırlamadığım tonlarca YouTuber nesliyiz sanırım.

Skywars kralı olarak bilinir. Ve gerçekten nadir güzel kanallardan biriydi eskiden. Ne güzel zamanlardı be. En son kanalı kapandı diye biliyorum.

Evet hocam maalesef kapattı keşke kapatmasaydı da eski videolarına bakabilseydik.

RuLinGGame Survival Games, AT0m hayran haritaları, LeHamam Survival Games, TTO ve Ahmet Aga Crazy Craft, Minecraft Evi köylüyü kurtar ve daha hatırlamadığım tonlarca YouTuber nesliyiz sanırım.

Evet hocam o nesiliz.

Erdem Erdoğdu'ya yanlış hatırlamıyorsam bir takım olaylar olmuştu arkadaş olduğu Youtuber'lar tarafından ihanete uğramıştı üstüne gelmişlerdi falan ama iyi adamdı severdim. O günler özlendi..

Geri
Yukarı