Erdem Alsırt hayalleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Merhaba, DDR4 Sistem toplama rehberiniz var ancak ben kendime güvenemiyorum yani kasayı kendim değil recep abiyle birlikte toplamak istiyorum ayrıca videoya girip tanınan kişi olmak istiyorum mümkün mü?
Ayrıca bu seferki DDR4 sistem blu-ray okuyuculu olacak acaba kabul ederler mi beni?
Technopat'ın telefon numarası var mı ailemin konuşması için?
Ofise girebilmek için hangi koşullar gerekiyor?
1. Türkçem iyidir düzgün ve mantıklı konuşabilirim.
2. Doğru bilgiler vermek konusunda titiz olabilirim.
3. Recep abi ofiste kayıt başladığı zaman belirli sahnelerde ne yapmam gerektiğini doğru şekilde anlayıp uygulayabilirim.
4.Saç ve diğer bakımlarımı yaparım.

Bence annen baban bir konuşsun derim :) İnşallah yardım ederler video çekin bende isterim izlemek :)

Umarım çünkü bir rüya görmüştüm bununla ilgili bir konu açıp anlatabilirim. Umarım bana kızmazlar.

Olacağını sanmam. Ofise ziyaret bile bir süre mümkün değilmiş. Ayrıca galiba Recep Abi size kızıyordu cezalardan falan dolayı, şansınız çok düşük. :)

İletişim bölümünde telefon numarası var. Ara bir konuş şansını dene bakalım ne olacak. Ama fazla ümitlenme derim çünkü çok talep var. İnan herkese ayrı ayrı vakit ayırıp sistem toplama imkanları olsa bunu yaparlar. Böylece çok fazla rehber video olur. Ama bütün taleplere yetişemezler. Herkese sistem toplayamazlar. Hevesini kırmak istemem ama şansını dene yardımcı olurlar belki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı