Erdoğan: "Bizim ihtiyacımız Z kuşağı değil TEKNOFEST kuşağıdır"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Önümüzdeki seçimlerin kilidi şu veya bu parti değil gençlerimizdir. Bizim ihtiyacımız olan kuşak Z kuşağı, Y kuşağı değil, TEKNOFEST kuşağıdır. Biz gençleri harflerle, kuşaklarla bölmüyoruz, A'sından Z'sine hepsini de kucaklayacak eserlerle, hizmetlerle, çalışmalarla bütünleştiriyoruz

7B06C34D-1B27-445B-B66E-1ED6BBCEEAC0.jpeg

Bir sonraki seçimde Z kuşağı denilen genç kesimin ne yapacağını cidden merak ediyorum. Z kuşağıyla adeta kavgalı bir iktidar var Türkiye'de. Seçime nasıl yansıyacak merak ediyorum.
Kaynak

Önümüzdeki seçimlerin kilidi şu veya bu parti değil gençlerimizdir. Bizim ihtiyacımız olan kuşak Z kuşağı, Y kuşağı değil, TEKNOFEST kuşağıdır. Biz gençleri harflerle, kuşaklarla bölmüyoruz, A'sından Z'sine hepsini de kucaklayacak eserlerle, hizmetlerle, çalışmalarla bütünleştiriyoruz

Eki Görüntüle 1216657

Bir sonraki seçimde Z kuşağı denilen genç kesimin ne yapacağını cidden merak ediyorum. Z kuşağıyla adeta kavgalı bir iktidar var Türkiye'de. Seçime nasıl yansıyacak merak ediyorum.
Kaynak

Yok sizin ihtiyacınız "ekhonomi çok iyi yeah" diyen dayılar. Onlardan da bolca var merak etmeyin.

Geçen gün aşı olmaya gittim astım rahatsızlığına sahibim. Çam ve sakura şehir hastanesine gittim kağıt getirdiler imzala dediler bir okudum şu yazıyor eğer bir olay olursa devlet sana yardım yapmıyor e haberlerde demiyorlar mı aşı olun e ben astım hastasıyım aşı olmak istiyorum ama hasta olsam devlet yardım etmiyor neden aşı olayım dedim olmadım şimdi de karşıma bu haber çıktı la sen bizden istiyorsunda neden imkan vermiyorsun(haksızsam kızgın emoji atın)

Başkanım TEKNOFEST için çalışan kuşak da Z kuşağı ama siz bilirsiniz. :)

TEKNOFEST önemli bu arada, bu alandan ülkeyi kalkındıracak projeler çıkacak. Ben inanıyorum.

Başkanım TEKNOFEST için çalışan kuşak da Z kuşağı ama siz bilirsiniz. :)

TEKNOFEST önemli bu arada, bu alandan ülkeyi kalkındıracak projeler çıkacak. Ben inanıyorum.

O zaten ama keşke devlet imkan verse.

Siz katılıp bir şeyler yapmak isteseniz, bütçe ayarlanıyor.
Arkadaşlar ben bir şey yapmak istemiyorum! Sadece günün yorgunluğunu atabilecek teknolojik ürünlere kolay erişebilmek istiyorum. Tıpkı bir Avrupalı tıpkı bir Amerikalı genç gibi. İHA MİHA umrumda değil. Gençliğimin keyfini çıkarmak istiyorum sadece. Teknofest kelimesinde "tekno" geçtiği için bu şekil bir cümle kurdum, katılmayı falan düşünmüyorum.

TEKNOFEST kuşağı Z kuşağı değil mi yoksa ben mi yanlış biliyorum hocam?

Başkanım az önce x kuşağından annemle yağ alabilmek için Getir'den kampanya peşinde koşarken aynı zamanda Yemeksepeketi'nin bilgilerimizi çaldıracağını bildiğimiz halde 10 lira daha ucuza Allah'ın hamburgerini yiyebilmek için türlü fırsatları kovalıyoruz. Başkanım, sizin hangi kuşağa ihtiyacınız var bilmiyorum ama bizim iyi bir ekonomiye ihtiyacımız var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı