"Erdoğan sayesinde" etiketi seçim kaybettirdi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

telefonunugoster

Centipat
Daha fazla  
Nasıl aklım almıyor bu kadar büyük bir kötülük yapılabilir? Bir insan ne için böyle kötülükler yapar? Para için arkadaşlar para.

Parayla gördüğünüz üzere neler yapılıyor. @goldmanck sevgili arkadaşım senin için yazdım gece bu konuyu, sırf senin için sana acıdığım için değil sana değer verdiğim için gece saat beşte bu konuyu açtım.

@Buğra S @N0rvecli @just chillin @goldmanck
  • Kurgu olayın sunulması
  • Kurgu olayın figürünün parlatılması
  • Kurgu olayın figürü için konsolidasyon çalışması
  • Kurgu olayın figürü üzerinden empoze
  • Kurgu olayın figürü gelirden tasarruflar
  • Kurgu olayın figürünün karşıtı propaganda amaçlı kullanılması.

Meğerse muhalif kanallar aslında yandaş kanallar, CHP'yi tamamen kontrolüne almış klikle beraber CHP'de AKP'nin bir grubu partisiymiş.

Not: Bu organizasyon yabancı tasarrufların ve mevduat sahiplerinin isteği üzerine Erdoğan'ın seçim kaybetmemesi ve kazanması için CHP ve muhalefet unsurları tarafından yapılmıştır. Ödemede CHP'deki üst kliğe verilmiştir.

Yani aslında birbiriyle kanlı bıçaklı düşman gördüğünüz iki grup aslında kardeştir can arkadaştır.

Sizler ise eşiniz akrabanız dostunuzla ölesiye düşman.

Market rafında 'Bu ürün pahalı geldiyse, Erdoğan sayesinde' etiketi : 6 nisan 2023

1685666526106.png

"Gençlik Devirecek",
1685666591020.png

Mahir Akkoyun.

Açıklama : Güzide saf temiz arı duru kardeşlerim, sizler şayet böyle bir işe kalkışmış olsaydınız, o etiketleri reyon raflarına asmayı bırakın, ne bir Allah'ın kulu sizi duyacak kamuoyu olacak, nede siz kaldığınız yerden hayatınıza devam edeceksiniz, barınamadığınız gibi de üstüne birde cezaevi yolunu tutacaksınız. Ne hikmetse bir anda seçime doğru sunulan bu kurgu olay, muhalif kanalların ve muhalif figürlerin ( geleneksel ve sosyal medya ) gün boyu dilinde. Güncel programlarda sabah programlarında bütün muhalif figürlerin dilinde, 7 / 24 size bu söyleniyor.

Halk TV, "Bu ürün size pahalı mı geliyor? Erdoğan sayesinde" , Kimsenin kimseden haberi yokmuş gibi sunuluşu yapılan kurgu olayda, muhalif kanallardan ve figürlerden : Fenomenler, Youtube içerik üreticileri, Haber sunucuları ve spikerler, gazeteciler ve benzerleri gün boyu servis etmektedir muhalif vatandaşlara.

Kurgunun ikinci aşamasına geçilir, Konsolide için ve bunun içinde grupçuluktan faydalanır. Bundan hareketle de empoze edilmeye çalışılır, bu yüzden parlatılacak figür olan Mahir Akkoyun servis edilir.

Bu Etiketleri Görenler İnanamadı! Erdoğan'a Hakaretten Gözaltı Şoku! | KRT Haber , Fatih Portakal Mahir Akkoyun'un Yaptığı Erdoğan Bahçeli Etiketlerini Yorumladı!.

Mahir Akkoyun ,parlatılmak suretiyle iç grup övme ve dış grup yerme yapılırken, gün boyu ekseriyetle görsel işitsel uyaranlar türlü şekillerde kurgulanmak şekliyle servis edilir.

Tasarımcı Mahir Akkoyun serbest bırakıldı

Mahir Akkoyun ne hikmetse jet hızıyla tutuklanıp jet hızı 2X serbest bırakılmıştır, Yargı nasıl serbest bırakmıştır? Yargı süreci nasıl bu kadar süratle baş döndüren bir hızda nihayete ermektedir? Siz kendinizi Mahir beyin yerine koyun. Siz olsaydınız tutuklanacaktınız ve çürüyecektiniz. Aylar sürecekti. Yargının ülkemizde ki durumu malum tartışmaya açık değil, Yargının ne kadar taraflı olduğu hususunda konuşuyorum? Nasıl oluyor da en taraflı yargı böyle bir karar veriyor?

Mahir Akkoyun: Amacım Hayat Pahalılığına Dikkat Çekmekti! ETKİSİ BÜYÜK OLDU! Fatih Portakal ile konuşma, “Herkes Artık Bu Korku İklimini Ortadan Kaldırmak İçin Mücadele Etmek Mecburiyetinde”| VOA Türkçe

Zaten bu saatten sonra da süreğen şekilde sunulup durmaktadır, gelirden tasarruf diye.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

...

Market rafları pahalılık, pazar fiyatları, malumunuz biliyorsunuz muhalefetin seçim politikasını, es geçmeyelim Meral Akşener?

Sadece 37 gün kaldı tarih yazacağız., İYİ PARTİ MERAL AKŞENER.

Peki Mahir bey aslında nedir?

" HDP dün tükürdüğünü bugün yalayanların yanına oturmaz zaten. "

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Youtube'da araştırırken sunabileceğim bir video nihayetinde buldum, İçerik üretici Efe Aydal.

Nasıl şimşek hızıyla tutuklanıp şimşek hızıyla serbest bırakıldı yargı nasıl böyle bir şey yaptı? Bakınız AKP ve CHP ortaklığı, Takvim

1685669770133.png

Dosya Ekleri

• 1685669039170.png
    1685669039170.png
    41,9 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu seçim Kemal Kılıçdaroğlu'nun aday olmasıyla çoktan bitti de seçmenin ümidini kırmak istemedik, gene de sonuna kadar destekledik ancak olmadı. Kemal Kılıçdaroğlu son haftada çok iyi bir seçim süreci yönetse de ilk haftalarda yaptığı hatalar ayağına dolandı ve seçimi kaybetmesine sebep oldu. Anadolu insanının genel olarak Kemal Kılıçdaroğlu'na karşı bir ön yargısı var, bu ön yargı kırılmadan Kemal Kılıçdaroğlu'nun iktidara gelebilmesi mümkün değil. Şu an en doğru yapılabilecek şey, Kemal Kılıçdaroğlu'nun genel başkanlıktan ve partisinden istifa etmesidir, başka yolu yok. Yıllardır partisi seçim kaybediyor, yeter artık. Dürüst siyasetçi, kabul ediyorum fakat başarısız lider. AKP'nin onca başarısızlığına rağmen gene de seçimi kaybettik.

Bu seçim Kemal Kılıçdaroğlu'nun aday olmasıyla çoktan bitti de seçmenin ümidini kırmak istemedik, gene de sonuna kadar destekledik ancak olmadı. Kemal Kılıçdaroğlu son haftada çok iyi bir seçim süreci yönetse de ilk haftalarda yaptığı hatalar ayağına dolandı ve seçimi kaybetmesine sebep oldu. Anadolu insanının genel olarak Kemal Kılıçdaroğlu'na karşı bir ön yargısı var, bu ön yargı kırılmadan Kemal Kılıçdaroğlu'nun iktidara gelebilmesi mümkün değil. Şu an en doğru yapılabilecek şey, Kemal Kılıçdaroğlu'nun genel başkanlıktan ve partisinden istifa etmesidir, başka yolu yok. Yıllardır partisi seçim kaybediyor, yeter artık. Dürüst siyasetçi, kabul ediyorum fakat başarısız lider. AKP'nin onca başarısızlığına rağmen gene de seçimi kaybettik.
Karşı tarafın çoğu sosyal medya kullanmıyor, terörist, LGBT, Azerbaycan düşmanı, Türkiye'yi kürdistan yapacak sanıyordu nasıl yenelim biz bu kitleyi?

Adama niye oy vermedin diyorum ezanı bitirecek derslerde LGBT zorunlu olacak diyor.

Ben de size şunu sormak istiyorum: Kemal Kılıçdaroğlu'na karşı yapılan algılar yeni değil, yıllardır kendisine karşı algı yapılıyor fakat bu algıyı kırmak için kayda değer bir şey yapmadı. Neden yapmadı? Adil seçim olmadığını düşünüyorum fakat kendisine karşı büyük algı varken neden adaylığını diretti? Artık seçimi neden kaybettiğimizin üzerine durmamız gerektiğini düşünüyorum, hep aynı şeyi yapıyorlar. Değişen bir şey yok ve seçim kazanılması bekleniyor. Böyle seçim kazanılmaz.

Ben de size şunu sormak istiyorum: Kemal Kılıçdaroğlu'na karşı yapılan algılar yeni değil, yıllardır kendisine karşı algı yapılıyor fakat bu algıyı kırmak için kayda değer bir şey yapmadı. Neden yapmadı? Adil seçim olmadığını düşünüyorum fakat kendisine karşı büyük algı varken neden adaylığını diretti? Artık seçimi neden kaybettiğimizin üzerine durmamız gerektiğini düşünüyorum, hep aynı şeyi yapıyorlar. Değişen bir şey yok ve seçim kazanılması bekleniyor. Böyle seçim kazanılmaz.
KK kötü, halk daha da kötü.

İşte onu demek istiyorum. Recep Tayyip Erdoğan yenilmez bir lider. Recep Tayyip Erdoğan'ın karşısına Kemal Kılıçdaroğlu'nu mu çıkartılarak seçim kazanılacaktı? Herhangi bir Anadolu insanına sor, Kemal Kılıçdaroğlu'nun adını duyunca besmele çeker ve terörist olduğunu söyler. Bu algı yıllardır var, yeni bir algı değil. Kemal Kılıçdaroğlu bu algıyı kırmak için kayda değer bir şey yapmadı ve bunca algılara rağmen Selahattin Demirtaş ve Osman Kavala'nın serbest kalmasını istiyorsanız bize katılacaksınız tarzında açıklamalarda bulundu. Böyle dersen Anadolu insanı oy atar mı? Aç kalır, gene de oy atmaz. Değişmesi gereken çok şey var.

İşte onu demek istiyorum. Recep Tayyip Erdoğan yenilmez bir lider. Recep Tayyip Erdoğan'ın karşısına Kemal Kılıçdaroğlu'nu mu çıkartılarak seçim kazanılacaktı? Herhangi bir Anadolu insanına sor, Kemal Kılıçdaroğlu'nun adını duyunca besmele çeker ve terörist olduğunu söyler. Bu algı yıllardır var, yeni bir algı değil. Kemal Kılıçdaroğlu bu algıyı kırmak için kayda değer bir şey yapmadı ve bunca algılara rağmen Selahattin Demirtaş ve Osman Kavala'nın serbest kalmasını istiyorsanız bize katılacaksınız tarzında açıklamalarda bulundu. Böyle dersen Anadolu insanı oy atar mı? Aç kalır, gene de oy atmaz. Değişmesi gereken çok şey var.
Cahil olmayan, 2023 yılında sosyal medyayı iyi kullanan, şu twitterde ki kanser gülücük emojisini hala kullanan bir halkımız olmasa, dinini siyaset gibi yerlere sokmasa, sırf dininde yasak diye milletin eşcinsel olması gibi şeylere karışmasa. Kökten Erdoğan seçilmezdi zaten seçimde.

Bunca algılara rağmen Selahattin Demirtaş ve Osman Kavala'nın serbest kalmasını istiyorsanız bize katılacaksınız tarzında açıklamalarda bulundu.

Selahattin Demirtaş'ın herhangi bir suçu yoksa mahkeme kararı ile serbest kalır dedi. Ayrıca Osman Kavala'yı sahte broşür hazırlayanlar uyduruyor Kılıçdaroğlu'nun neredeyse tüm mitinglerini TV'de izledim hiç ağzından duymadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı