Seçimi tekrar Recep Tayyip Erdoğan kazanırsa ne düşünürsünüz?

Göz göre göre seçimi kaybetme yolunda gidiyoruz kardeşim ne siyasi kariyerinden bahsediyorsun? Adam hayatında tek bir seçim kazanamamış, bugüne kadar aday seçtirdiği kişilerden bile parti olarak daha düşük oy alıyor, hala bu adamı nasıl savunabilirsin? Hesaplayın arkadaşım bu kadar zor bir şey değil. İyi parti + HDP + diğer millet ittifakı parti oylarını düş ve bireysel aldığı oy oranına bir göz at. Hangi veriye dayanarak hala kılıçdaroğlunu savunabiliyorsun? Canlı canlı seçim riske atıldı, nasıl bir kanıt gerekiyor?

Bana kim aday olursa daha yüksek olurdu diyorsunuz direkt söyler misiniz?

Moderatör baskını yemeden işin tadını kaçırmayalım bence. Çok sıkıldım artık.

Erdoğan şu anki tabloda kaybediyor. AA'nın verilerine göre bile %50'nin altına düşmüş durumda. Seçimler ikinci tura kalırsa neler olur bilmiyorum ancak Erdoğan'ın şimdi yaşanan durumdan oldukça rahatsız olduğunu düşünüyorum.

Onun bunun verisini geçin dostlarım. YSK net bir şey demediği sürece hangi haber ajansı olursa olsun kulak asmayın daha yurt dışı oyları var. Yarın sabah her şey daha netleşir.

Bu gidişle 2. tura kalacak gibi. Millet istese direkt bitirebilirdi ancak ne yazık ki halkımız çok zeki olduğu için uzayacak gibi duruyor.

Çocukça hareketler yapma.

Çocukça hareketler yapma.

Ne gibi hareketler yapmışım acaba. Önceki mesajlarınıda okudum ak partiyi savunuyorsun yok depremde olanlar Cumhurbaşkanı'nın suçu değil adam ne yapsın falan diyorsun eğer ki evleri para yemeden düzgün bir şekilde denetleselerdi bu kadar yıkım olmayacaktı zaten yok Kk HDP ile iş birliği yapıyor peki hüdaparla kim iş birliği yapıyor yine bir ak trol daha.

Moderatör baskını yemeden işin tadını kaçırmayalım bence. Çok sıkıldım artık.
Ya hayır benim anlamadığım bir şey var 5 sene de dolar epey arttı ekonomi battı ama bazı illerde hala oy oranı azıcık değişmemiş 2018 e göre hala malum partiye veriyorlar anlamıyorum

Ya hayır benim anlamadığım bir şey var 5 sene de dolar epey arttı ekonomi battı ama bazı illerde hala oy oranı azıcık değişmemiş 2018'e göre hala malum partiye veriyorlar anlamıyorum.

İnsanların 5 yıl daha sabredebileceğini düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı