Erdoğan: "Vakit geliyor, milletimiz 14 Mayıs'ta gereğini yapacaktır"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu arada meclis feshedildi mi ki seçim bu tarihte kesinleşti? Erken seçim kararı alınması için öncelikle meclisin feshedilmesi gerektiğini biliyorum.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim, üniversite sınavı ile çakıştığından meclisten geçmeden seçim tarihini değiştirme yetkisi varmış.

Muammer diye bir aday mı vardı herhalde gelecekten geldiniz

Yap ama trollük yapmadan yapalım :D

Fena kapışma dönecek bu arada eğer CHP Mansur Yavaş'ı koyarsa aday masasına zamanındaki muharrem vs Erdoğan gibi olabilir.
Aynen yapacağız merak etme.
Hepiniz popülasyondan etkileniyorsunuz ve çoğunluk yok ümit özdağ yok bu şeyinden çıkma muharrem ince Özellikle muharrem ince chp ye bağlı ve chp özellikle kılıçtaroğlu ypg yi yani ve sizi etkileyen asıl şeyse internette gördüğünüz videolar işte aa İnsanlar çok kötü vb. Sonrada bunları izleye izleye içinize işliyor İşte neymiş insanlar dışarı sütyenle çıkar bu modadır çocuğum eşcinsel olabilir benim dinim kendime İyice kapitalizmin batının manipülasyonuna kapılmışsınız ben dindar biri değilim namazlarımı kılmıyorum müslümanım ama din ile ilgili bir şeyden bahsetsek hemen gerici arap çölüne dön vb. diyorsunuz ulan Türkiye ortadoğu ülkesi biz avrupada bolluğu olan biryerde değiliz üretimimiz yok Doğru olsa zaten bu halde olmazdık
Ekonomik sorunlar pandemi sürecinde başladı doların artmasıda aynı şekilde öncesindede yine herkes bir kusur bulup devleti kötülüyordu.

Hepiniz popülasyondan etkileniyorsunuz ve çoğunluk yok ümit özdağ yok bu şeyinden çıkma muharrem ince özellikle muharrem ince CHP'ye bağlı ve CHP özellikle kılıçtaroğlu ypg yi yani ve sizi etkileyen asıl şeyse internette gördüğünüz videolar işte aa insanlar çok kötü vb. sonra da bunları izleye izleye içinize işliyor işte neymiş insanlar dışarı sütyenle çıkar bu modadır çocuğum eş cinsel olabilir benim dinim kendime iyice kapitalizmin batının manipülasyonuna kapılmışsınız ben dindar biri değilim namazlarımı kılmıyorum Müslüman'ım ama din ile ilgili bir şeyden bahsetsek hemen gerici Arap çölüne dön vb. diyorsunuz ulan Türkiye Orta Doğu ülkesi biz Avrupa'da bolluğu olan bir yerde değiliz üretimimiz yok doğru olsa zaten bu halde olmazdık.
Ekonomik sorunlar pandemi sürecinde başladı doların artmasıda aynı şekilde öncesindede yine herkes bir kusur bulup devleti kötülüyordu.

Size ne desek boş o yüzden düşüncenize saygı gösterip susuyorum.

Hepiniz popülasyondan etkileniyorsunuz ve çoğunluk yok ümit özdağ yok bu şeyinden çıkma muharrem ince özellikle muharrem ince CHP'ye bağlı ve CHP özellikle kılıçtaroğlu ypg yi yani ve sizi etkileyen asıl şeyse internette gördüğünüz videolar işte aa insanlar çok kötü vb. sonra da bunları izleye izleye içinize işliyor işte neymiş insanlar dışarı sütyenle çıkar bu modadır çocuğum eş cinsel olabilir benim dinim kendime iyice kapitalizmin batının manipülasyonuna kapılmışsınız ben dindar biri değilim namazlarımı kılmıyorum Müslüman'ım ama din ile ilgili bir şeyden bahsetsek hemen gerici Arap çölüne dön vb. diyorsunuz ulan Türkiye orta doğu ülkesi biz Avrupa'da bolluğu olan bir yerde değiliz üretimimiz yok doğru olsa zaten bu halde olmazdık.

Ekonomi çok önceden kötüleşmeye başlamıştı tabii daha oy verecek yaşta olmadığın için bilmemen normal açtığın konuları da görüyoruz senin gibi sapık birisi nasıl hala konulara utanmadan cevap yazıyor anlamış değilim.

Daha 4-5 sene öncesine kadar herhangi bir yerde iş başvurusu yapacak olduğun zaman AKP üyeliği istiyorlardı o zaman neden hiçbirinizin sesi çıkmıyordu da şimdi hepinizin çenesi uzamış? Tabii devran değişiyor işin ucu size de değiyor ve artık saflarınızı değiştirme vakiti çoktan gelmiş değil mi? Troll seni, ortalığı ayağa kaldırmaktan başka bir vasıfın yok.

Ayrıca küfür yasak olmasaydı farklı bir yorum okurdun demişsin. Sanal ortamdan yapamayacağın şeyleri söylemesi basit tabii. Çok arzuluysan ver bir iletişim adresi konuşalım bakalım cesaretin varsa.

Aynısını sana da söylemek lazım işin ucu sana artık değmeyince sende 180 derece dönmüşsün o ne olacak?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı