Erdoğan'a oy verenler ne için veriyorlar?

Başlıkta da yazdığı gibi. Bu sorum sadece bu seçim ve diğer seçimlerde dahil Erdoğan'a oy vermiş arkadaşlar için.
Neden? Bu adama 20 yıllık zulümden sonra neden oy veriyorsunuz? Mantıklı bir cevabı olan yazsın.
Bir de fikrinizin değişmesi için ne olması lazım?
Askerler Suriye'den çekilmesin diye veriyorlardir.

@joshamwerk komik olan nedir? Suriye'de askerleri cekerseler kafana bomba düşmeyeceği nereden belli.

Askerler Suriye'den çekilmesin diye veriyorlardir.

@joshamwerk komik olan nedir? Suriye'de askerleri cekerseler kafana bomba düşmeyeceği nereden belli.
Yav suriye'den bana ne güzel kardeşim.
Elin sapığı, katili, korkağı ölecek diye ben niye kendi askerimi şehit edeyim.
Ayrıca bomba düşecekse her zaman her dakika düşebilir. Benim askerimin oradan çıkıp çıkmadığına bağlı değil.

Ayrıyeten suriye'de savaş yok :D :D
herifler oraya bayram vakti gidip, bitişi geri geliyorlar neyin kafası bu ahahahah

Karşısındaki aday şu ana kadar ki en kötü siyasetçilerden birisi olduğu için olabilir mi?

Çünkü halk cahil. Takım tutar gibi parti tutuyorlar. Ben şahsen ayrımcılık yapmak istemem ama AKP'yi tutan bir insanda zeka bulamıyorum ama CHP'lide buluyorum. Çünkü AKP'nin savunulacak bir yanı yok. Dediğim gibi ayrımcılık yapmıyorum, ne gördüysem onu söylüyorum.

Adamı ilah olarak görüyorlar, taşta yeseler yine ona oy verirler.

Benim tavrım çok net, bu saatten sonra pahalılık var diyen kimse olmasın. Hak ediyorlar çünkü. Özellikle afet bölgesi.

Son düzenleme:
Konuştuğum AKP'li biri böyle demişti;
Screenshot_20230512-225247_9GAG.png

Chp gelirse herkes gay olacak sanıyor 🤓.

Yeni konular

Geri
Yukarı