Erdoğan'ın "tek servetim bu yüzük" videosuna nasıl ulaşılır?

Makaleler
9
Yer
Aydın
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: ECS H81H3-M7
İşlemci: Intel Core i7 4790
HDD: Western Digital WD10EZEX 1 TB 7200 RPM
RAM: Crucial CT102446BA160B.C16FER 1x8GB DDR3 1600MHZ
Kasa: Casper NSH.4790-8T75A-W (CD.VTI4790A) Hazır kasa.
Ekran kartı: Galaxy GT730
PSU: Casper Fsp250-50hmn
Monitör: AOC G2868PQU 28" 4K 3840×2160 1 MS 60 Hz TN panel
UPS: Tunçmatik TSK5208
Mouse: Casper B309
Klavye: Casper K1500
Akım korumalı priz: Monster MPEXP100U
Yazıcı: Epson L4160
Meslek
Espiri Ondan Sorulur!
Merhaba arkadaşlar. 1994 yılında Recep tayyip Erdoğan'ın İstanbul büyükşehir belediye başkan adayıyken çekilmiş "tek servetim bu yüzük. İstanbul büyükşehir belediye başkanlığına hazırım." sözleriyle elinde bir yüzük tuttuğu videoyu YouTube'tan izlemiş ve evdekilere, tanıdıklara izletmiştim.
Şimdi hiçbir yerde bulamıyorum. Linkini atar mısınız?

iste-butun-servetim-bu-yuzuk_656644.jpg

Ekşisözlük'te de izlediğini iddia edenler olmuş, belli ki her yerden sildirmişler :) Ben de izlediğime adım gibi eminim.

Hocam zamanında sildirmisler her yerden, 2014'te de sizin gibi birisi konusunu acmıs :)
İnternet ortamından tamamen sildirilmiş herhalde. Evet bende hatırlıyorum böyle bir videoyu ama konuyu gördüğümden beri araştırıyorum. Video yok.
Siz indirdiniz mi videoyu acaba? Sonuçta fidye virüsü bulaştırmadan cihazınızdan silemezler.
İndiren varsa Mediafire'ye yüklerse çok güzel olur.

Merhaba arkadaşlar. 1994 yılında Recep tayyip Erdoğan'ın İstanbul büyükşehir belediye başkan adayıyken çekilmiş "tek servetim bu yüzük. İstanbul büyükşehir belediye başkanlığına hazırım." sözleriyle elinde bir yüzük tuttuğu videoyu YouTube'tan izlemiş ve evdekilere, tanıdıklara izletmiştim.
Şimdi hiçbir yerde bulamıyorum. Linkini atar mısınız?

Eki Görüntüle 2171100
Bu fotoğraf büyük ihtimal dediğiniz videoya ait. Arkadaşın attığı video ile bu fotoğrafta reisin elinde tuttuğu mikrofonlar farklı.

Siz indirdiniz mi videoyu acaba? Sonuçta fidye virüsü bulaştırmadan cihazınızdan silemezler.
İndiren varsa MediaFire'ye yüklerse çok güzel olur.

Yok bende sahsen video yalnız bende hatırlıyorum o videoyu. Simdi VPN ile de arastırdım, bulamadım.

Bu fotoğraf büyük ihtimal dediğiniz videoya ait. Arkadaşın attığı video ile bu fotoğrafta reisin elinde tuttuğu mikrofonlar farklı.

Arastırınca fark ettim bende, attıgım 94 tarihli iken Erdoğan arkadasın dedigi sozu 99'da soylemis.

En fazla bunu bulabildim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba @gokhank1 @GFYT ve @eneshlvc yanıtınız için teşekkür ederim.
IMG_20240417_183119.png

Farkedeceğiniz gibi mekanlar, tarihler ve mikrofonlar farklı. Soldakinin videosu kayıp.

Videonun popülerleştiği zamanlarda yayınlanan haberler ise halen duruyor ve videoyu kanıtlıyor.

Geri
Yukarı