Çözüldü Erişim olmayan YouTube kanalındaki videoları nasıl silebilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zaich

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, eskiden açtığım ve cringe videolar yüklediğim eski hesabımdaki videoları nasıl sildirebilirim? YouTube destek hattına falan mesaj atsam diyeceğim de nasıl oluyor bilmiyorum, yardımcı olabilir misiniz? Nasıl sileceğim o videoları?

Merhaba, eskiden açtığım ve cringe videolar yüklediğim eski hesabımdaki videoları nasıl sildirebilirim? YouTube destek hattına falan mesaj atsam diyeceğim de nasıl oluyor bilmiyorum, yardımcı olabilir misiniz? Nasıl sileceğim o videoları?

Çocukluk ve şu anki travmam bu hocam Allah sabır versin her sabah-akşam acaba bugün benim kanalı keşfederler mi diye korkuyorum :/

Eğer çocuk olduğun belli ise raporla video çocuk videosu olarak işaretlenir sarı dolar yer ve aratıldığında çok aşağılarda çıkar.

Yeni konular

Geri
Yukarı