Erişim sağlanamayan Gmail hesabı nasıl kurtarılır?

KweeM

Decapat
Daha fazla  
Telefonumun anakartının yanması sonucu içindeki verileri kaybettim ve yeni bir telefon aldım. Yeni telefonda Gmail'imi girecekken şifremi unuttuğumu fark ettim. Şifremi unuttum butonuna bastığımda ise benden telefon numarasıyla doğrulama istedi. Girdim ve başarıyla bu adımı geçtim. Fakat yetmezmiş gibi benden kurtarmaya çalıştığım Gmail ile doğrulama yapmamı istedi. Haliyle o Gmail sadece telefonda olduğundan ve o telefon da şu an olmadığından erişim sağlayamadım. Bu durumu bildirebileceğim herhangi bir Google servisi var mı? Uzun uzun aradım fakat ne bir mail ne de bir telefon numarası var. Google topluluk desteğine yazdım. Acaba o sonuçlanana kadar destek alabileceğim başka bir servis var mı? Hesap kurtulabilir mı?

Telefonumun anakartının yanması sonucu içindeki verileri kaybettim ve yeni bir telefon aldım. Yeni telefonda Gmail'imi girecekken şifremi unuttuğumu fark ettim. Şifremi unuttum butonuna bastığımda ise benden telefon numarasıyla doğrulama istedi. Girdim ve başarıyla bu adımı geçtim. Fakat yetmezmiş gibi benden kurtarmaya çalıştığım Gmail ile doğrulama yapmamı istedi. Haliyle o Gmail sadece telefonda olduğundan ve o telefon da şu an olmadığından erişim sağlayamadım. Bu durumu bildirebileceğim herhangi bir Google servisi var mı? Uzun uzun aradım fakat ne bir mail ne de bir telefon numarası var. Google topluluk desteğine yazdım. Acaba o sonuçlanana kadar destek alabileceğim başka bir servis var mı? Hesap kurtulabilir mı?

Farklı bir cihazdan bilgisayardan gir olmadı vpn ile girmeye çalış, telefon verdin yeterdir daha ne verebilirsin adamlara.

Farklı bir cihazdan bilgisayardan gir olmadı vpn ile girmeye çalış, telefon verdin yeterdir daha ne verebilirsin adamlara

Farklı bir cihazdan bilgisayardan gir olmadı vpn ile girmeye çalış, telefon verdin yeterdir daha ne verebilirsin adamlara.
Başka bir cihazdan girme ihtimalim yok direk şifrenin kendisi yok. Vpn ile de nasıl girebilirim ki

Şifrenin kendisi yoksa az önce nasıl girdin, başka cihazlardan giriş yapmayı dene vpn ile girebilirsin, vpn'i aç gir.
Giremedim işte sıkıntı orada. Şifre yok. Doğrulama mailine erişimim de.

Gizli sekmeden girin, kurtarma numarası yeterli. Erişilemez olan gmaille doğrulama istediğini ilk defa duyuyorum.
Erişilemez olan değil aslında. Direk şifresini sıfırlamaya çalıştığım mailden istiyor doğrulamayı

Erişemediğiniz için sıfırlıyorsunuz ya hocam

Ben kendimi anlatamadım galiba. Hocam Gmail'in şifresini sıfırlamaya çalışıyorum. Fakat benden mailden doğrulama istiyor. Ancak sorun şu ki doğrulama istediği mail benim giremediğim dolayısıyla şifresini sıfırlamaya çalıştığım mailin ta kendisi. Bu sebepten hiçbir şekilde şifre sıfırlayıp giremiyorum.

Geri
Yukarı