Gmail hesabı nasıl kurtarılır?

Subay08

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. E-posta hesabımın şifresini 11 ay önce değiştirmiştim biraz da karmaşık yapmıştım, şimdi eski şifremi giriyorum, şifremi en son değiştirdiğim tarih yazıyor "11 ay önce" ve böyle bir yazı yazıyor. Hesabımı hızlı bir şekilde geri almam gerekiyor.

1711463788532.png

Kurtarma e-posta ya da cep numarası eklemediysen zaten basitçe alamazsın. Akıllı telefonunda hesabın açık mı? Gmail, Google Play vs.
Benzer bir şeyi çok önceden Yandex de yaşamıştım. Benden kimlik bilgilerimi atmamı istemişlerdi ama onunda ön koşuyu hesaba girdiğim isim ve soyismin birebir uyuşmasıydı. Google da nasıl bilmiyorum ama kurtarma yoksa alman zor.

Kurtarma e-posta ya da cep numarası eklemediysen zaten basitçe alamazsın. Akıllı telefonunda hesabın açık mı? Gmail, Google Play vs.
benzer bir şeyi çok önceden Yandex de yaşamıştım. Benden kimlik bilgilerimi atmamı istemişlerdi ama onunda ön koşuyu hesaba girdiğim isim ve soyismin birebir uyuşmasıydı. Google da nasıl bilmiyorum ama kurtarma yoksa alman zor.

Hayır. E-posta veya cep numarası eklemedim Google mail atsam açarlar mı acaba?

Gmail'e giremiyorum direk nasıl tel no ekleyim.
Arkadaşın dediğine göre sanırım kurtarma ekranında benzer bir şey çıkıyor
Arka arkaya giriş yaptığın için o şekilde gözüküyor bir kaç gün bekle ondan sonra telefon numarası ekleyebiliyon ben öyle hesap kurtarmıştım.

Olmadı mail at. Yapacak bir şey yok hocam. Kuratma eposta, telefon eklememişsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı