Erkeğe yüzük yakışır mı?

İsteyen istediğini takar arkadaşım canı istiyorsa sana ne? Erkeklik bir yüzükle mi belli oluyor?
Tabii takar, beni ilgilendirmez. Ben şakayla karışık beğenmediğimi söyledim sadece, özellikle böyle yüzükler hiç hoşuma gitmiyor. Denizde nargile içen bir eleman vardı o aklıma geldi görünce.

Tabii takar, beni ilgilendirmez. Ben şakayla karışık beğenmediğimi söyledim sadece, özellikle böyle yüzükler hiç hoşuma gitmiyor. Denizde nargile içen bir eleman vardı o aklıma geldi görünce.

Hayır bana göre yakışmaz der geçebilirsiniz ama erkeklik ne alaka şimdi anlamadım.

Hocam şaka yapmanızda bir problem yok ama işin içine "erkek adam" sözünü kattığınız zaman yanlış anlaşılabilir.

İlk başta senin bileceğin iş. Takarsın, beğenmezsen çıkartırsın, olur biter.
Ben 2 yıldan daha uzun süredir yüzük takıyorum, böyle hoşuma gideceğini bilsem daha önce takardım. Ha tabii ki attığın fotoğraftaki gibi bir yüzük değil benimki.

images

Böyle bir adamsan her şey yakışır dostum. 18 yaşında öyle bir yüzük pek yakışacağını sanmıyorum ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı