Erkeğin küpe takmasını nasıl karşılıyorsunuz?

Kanka Bi noktaya kadar sabırlı olunuyor o sebepten kendime hakim olmayacağımı hissedince tarzdan vazgeçtim öyle örümcek kafalılarla dolu bir yerdeyiz işte
Bu güne kadar sabredemediğim tek bir an oldu, onda da karşımdaki kişiye saldırdım zaten. Hak etmişti, bana laf edebilir ama ailemi işin içine katamaz. Onun haricinde ne sabıra ihtiyacımız var ne başka bir şeye, ihtiyacımız olan tek şey umursamazlık. Takmayacaksın, bırak borozan gibi ötsün orada kendi kendine, kudursun tırnaklarını yesin.

Doğru bulmuyorum yazdım diye bütün küpeli ergenler cephe almış yoruma 🤣 Oysa ne hakaret var cümlede ne küçümseme. Bana göre doğru olmayabilir sonuçta. Sen nasıl bayan takısını kendine takmayi doğru buluyorsan bana da o kadar yanlış bir hareket gibi geliyor. Ama bunlar hakareti hak ediyor, başka laftan anlamaz küpeli, hızmalı tayfa. 😂

Saçım uzun olduğu için taç veya toka kullanıyorum. Bana laf söyleyen olursa ki bundan ailem dışındaki insanlara ne eğer ailem kullanmamı istemez ise kullanmam ama dışarıda ki bir insan benim için bir hiçtir.

Saçım uzun olduğu için taç veya toka kullanıyorum. Bana laf söyleyen olursa ki bundan ailem dışındaki insanlara ne eğer ailem kullanmamı istemez ise kullanmam ama dışarıda ki bir insan benim için bir hiçtir.
Taç takmak kadar rahatı da yok bu arada ya. Toka uzun vadede baş ağrısı yapıyor, saçların içinden geçiyor. Tacımı kaybettim yenisini almaya üşeniyorum...

Geri
Yukarı