Erkek arkadaşımla kavga ettim

Dış faktörün yarattığı etki suçluluk hissetmenize neden olmuş bir anda. Olay öncesinde ne yaşandı bilmiyorum ancak verdiğiniz tepki utanılacak bir şey değil. Sorun dışardan tanımadığınız birinin bir anda size bu denli hadsizce yakınlaşması sizde paniğe neden olmuş. Ve doğal olarak kızgın da olsanız en yakınınıza dönüş yapmanızla sonuçlanmış. Maalesef toplumumuzun böyle densizlikleri ve sorunları var. Suçluluk hissedeceğiniz hiçbir şey yok. Tabi fiziksel şiddet olmasa olurmuş ama sporcu sevgiliniz eminim çok daha sert darbeler almıştır. En kötüsü de duygusal darbeler.
Kesinlikle haklısınız bundan sonra nasıl bir rota çizebilirim? ayrılma gibi bir niyetim yok.

Kesinlikle haklısınız bundan sonra nasıl bir rota çizebilirim? ayrılma gibi bir niyetim yok.
Önce neden bu denli tepki verdiğinizi hatırlayın. Çok haklı nedeni varsa onun adım atmasını bekleyin ama "yok ya gereksizdi" gibisinden düşünüyorsanız bu olayı yaşamanız bile tekrardan yakınlaşmanıza neden olmuş. Yine de bir anda barışabilir misiniz bilmiyorum. Aranızdaki ilişkiyi sen benden daha iyi bilirsin.

Madem ayrılmak istemiyordun. Herkesin ortasında tokat atarak çocuğu niye rencide ediyorsun? Sonra erkekler kadir, kıymet bilmiyor. Kıymetimizi bilmiyor diyorsunuz. Siz erkeklerin kıymetini biliyor musunuz ki onlar da sizin kıymetinizi bilsin? Madem bir hata yapmışsınız. Kibrinizi, egonuzu bir kenara bırakın. Gidip adamdan adamakıllı özür dileyip bir daha yapmayacağınızı belirtin. Hata sizde olmasına rağmen ego ve kibrinizden dolayı gidip bir özür bile dileyemiyorsunuz.

Önce neden bu denli tepki verdiğinizi hatırlayın. Çok haklı nedeni varsa onun adım atmasını bekleyin ama "yok ya gereksizdi" gibisinden düşünüyorsanız bu olayı yaşamanız bile tekrardan yakınlaşmanıza neden olmuş. Yine de bir anda barışabilir misiniz bilmiyorum. Aranızdaki ilişkiyi sen benden daha iyi bilirsin.
Aramızda bir problem yok ancak ikimiz de çok yıprandık o densiz yüzsüz için. Yani aradan bir dakika geçmeden gelmesi ağır problem gerçekten.

Madem ayrılmak istemiyordun. Herkesin ortasında tokat atarak çocuğu niye rencide ediyorsun? Sonra erkekler kadir, kıymet bilmiyor. Kıymetimizi bilmiyor diyorsunuz. Siz erkeklerin kıymetini biliyor musunuz ki onlar da sizin kıymetinizi bilsin? Madem bir hata yapmışsınız. Kibrinizi, egonuzu bir kenara bırakın. Gidip adamdan adamakıllı özür dileyip bir daha yapmayacağınızı belirtin. Hata sizde olmasına rağmen ego ve kibrinizden dolayı gidip bir özür bile dileyemiyorsunuz.
Arkadaşım çok haklısın. Ancak özrümü diledim bir de kahve aldım konuştuk hallettik ancak ikimiz için de zor bir süreç oldu oluyor da. Bu noktadan sonra ne yapacağımı bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aramızda bir problem yok ancak ikimizde çok yıprandık o densiz yüzsüz için yani arada 1 dakika geçmeden gelmesi ağır problem gerçekten.
Anlamadım meselenin kaynağını biraz daha açabilir misiniz? Kişisel olmayacaksa.

Bir problem var ki tokat atıp bağırmışsın.

@eylülnazz, bu meseleyi daha da hatırlatmayın derim. Size karşı her ne kadar güler yüz gösterse de içinden ister istemez kızgınlığı vardır ve haklı bir kızgınlık. Zamanın akışına bırakmak en iyisi gibi gözüküyor ve sevdiğiniz adamı da bir daha böyle kırmayın. Sonra gidince pişman olursunuz.

Anlamadım meselenin kaynağını biraz daha açabilir misiniz? Kişisel olmayacaksa.
Ya şimdi şöyle oldu kendisi benim nefret ettiğim bir konu üzerinde şaka maksadıyla şaka yaptı ve beni sinir etmeyi çok seviyor bunu biliyorum.Daha sonra şakanın dozunu kaçırıp ani bir sinirle tokat attım asıl problem bu değil haklısın vs. diyor bu konuda ancak o densiz gelince kendisi gittiği için arkasından gitmediğim için problem bana kaldı. Gerçekten bir nokta da adam gel bir yerlere onu boş ver vs. gibi konuştu taciz diye adlandırıyorum.

Ya şimdi şöyle oldu kendisi benim nefret ettiğim bir konu üzerinde şaka maksadıyla şaka yaptı ve beni sinir etmeyi çok seviyor bunu biliyorum.Daha sonra şakanın dozunu kaçırıp ani bir sinirle tokat attım asıl problem bu değil haklısın vs. diyor bu konuda ancak o densiz gelince kendisi gittiği için arkasından gitmediğim için problem bana kaldı. Gerçekten bir nokta da adam gel bir yerlere onu boş ver vs. gibi konuştu taciz diye adlandırıyorum.
Hepimizin yaşadığı anlık öfkeler vardır. Ama aldatma, cinsel sorunlar gibi ciddi meseleleriniz yokmuş. Bu da size ders olsun. İlişkinizde ergence tavırlardan vazgeçip olgun birer birey olmaya karar verebilirsiniz.

Destek olacağım çok teşekkür ederim.

Cevabınız gerçekten teşekkürler, yüz yüze oturup kahve içtik. Bir problem yoktu ancak evlere dağıldıktan sonra tartışma vs. döndü o yüzden berbatım teşekkür ederim.
Belki bu buluşma sonrası olan tartışma sizi üzmüş ve hayal kırıklığına uğratmış olabilir, ancak bunlar şıp diye çözülecek olaylar değil elbette... Zor zamanlardan geçtiğinizi anlıyorum ancak bu tarz uzun soluklu ilişkilerde bu tarz olayları gerekli özürleri diledikten sonra zamana bırakmak en iyi seçenek olacaktır. Zira bir erkeğin toplum içinde onurunu ciddi şekilde kırmışsınız ona da zaman tanımanız lazım...

Geri
Yukarı