Yakın arkadaşımla kavga ettim yardımınıza ihtiyacım var

• Konuyu başlatan ell0s
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 645
Birbirinizi ilk defa mı engelliyorsunuz? Eğer böyleyse gidin konuşun ama laçka bir hale geldiyse olduğu gibi bırakın zamana bırakın ama eskisi gibi bir dostluk olmaz. Erken bir hayat dersi olmuş.

Geçenlerde başka bir forumda bir genç kendi arkadaşını bütün ortamlara çağırdığı halde onun her gittiği yere çağırılmamasına içerlenmişti. Bundan sonra gideceği her yer için haber vermemesini arkadaşı sorup geleyim mi diye sorana kadar çağırmamasını söyledim. İşe yaramış.

Bencil olum demiyorum ama insanlara taviz vermeyin, günün sonunda kendi kendinize kaldığınızda pişmanlık duyacak fedakarlıklar yapmayın ve sır vermeyin.

Diğer insanları çok da takmayın, çok da üzülmeyin. Kötü davranın, ekin falan demiyorum. Kendinizi üzmeyin, biri sizi seviyorsa sizi olduğunuz gibi sevmeyi kabullenir. Söyleyeceğinizi söyleyin, mert olun. Kalan kalır, giden gider ama kafanız ağrımaz.

İlk defa böyle bir kavga ediyoruz her şey ilk defa ve şu an çok kötü bir şey öğrendim, çok eski bir ortaokul arkadaşımızla buluşmuş biz bu kızın arkasından dedikodu yapıyorduk. Büyük ihtimal o kız benim storymi gönderdi küs olduğum arkadaşıma. Olaylar tazeyken de buluşmaları garip çünkü samimi değillerdi. Sessiz mi kalmalıyım? Yoksa buna rağmen evine gitmeli miyim? Ya da dedikodusunu yaptğımız kızın storysine oo buluşmussunuz tarzı bir şey mi yazmalıyım kafam o kadar karışık ki anlatamam keşke insanları da bu kadar takmasam.

Geri
Yukarı