Erkek deodorant önerisi

llMichaell2

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar farklı bir deodorant a geçmeyi düşünüyorum da güzel ve kalıcı kokulu deodorant öneriniz var mı? Şu an rexona Motion sense xtra cool kullanıyorum çok güzel ve insanı etkileyen bir kokusu var yine de farklı kokular da denemek istiyorum. Öneriniz var mı?

Birkaç kişi rexona ınvisible ice fresh önerdi sizce bu nasıl?

Axe'ın bütün ürünleri çok güzel kokuyor ve karşı cinsin hoşuna gidiyor. Ek olarak çok kalıcı olmasa da old spice ürünlerini tavsiye ederim.

Axe'nin kurabiyelisini almıştım 1 kere kullandım bir daha da kullanmadım. Kokusu fazla yoğun ve kötü geliyor bana.
(Benim fikrim niye kızıyon)
Arkadaşlar farklı bir deodorant a geçmeyi düşünüyorum da güzel ve kalıcı kokulu deodorant öneriniz var mı? Şu an rexona Motion sense xtra cool kullanıyorum çok güzel ve insanı etkileyen bir kokusu var yine de farklı kokular da denemek istiyorum. Öneriniz var mı?

2 3 tane Deodorant'ı birbirine karıştır ben arada bir yapıyorum güzel oluyor.
Not: 1'ini sağa 2.sini sola 2 tanesini tek kolunda yapma ya da yap.

harikadır tavsiye ederim.

Deotak krem deodorantı bir kere kullanınca bir daha başka deodoranta geçemiyorsunuz. Sprey deodorant kullanıp boşuna gaz solumuşum diyeceksiniz.
Güzel kokmak için deodorant değil parfüm kullanmanız gerek. Deodorantların kalıcılığı parfümlerle yarışamıyor.

Parfüm diye nitelendirilen edt'lerin bile bir kalıcılığı yokken deodoranttan kalıcı koku beklemek biraz saçma olmuş. tenine ve sağlığına zarar vermeyecek deodorant kullanmakla ilk doğru seçimini yapabilirsin.

axe vb. diğer kokulu spreylerin koltuk altı gibi hassas bölgelerde kullanılmasını hiç sağlıklı bulmuyorum.

bitkisel, doğal yada sağlığa zararlı olmayan deodorant + bütçe varsa edp parfüm, bütçe yoksa edt parfüm

Yeni konular

Geri
Yukarı