Erkek düşmanlığının farklı bir boyutu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben şimdi polis abime izlettim.
Dediği kimse kimseyi takip edemez ve şikayet olur yada olmaksızın şüpheli kişiler tutaklanarak sorgulanır dedi.

Ben şimdi polis abime izlettim.
Dediği kimse kimseyi takip edemez ve şikayet olur yada olmaksızın şüpheli kişiler tutaklanarak sorgulanır dedi.
Kadının haberi yok kardeşim, eğer uyarsaydı ona rağmen takip edilseydi suç unsuru olarak değerlendirilebilirdi. Gel gör ki arkasından yürüdüğü için yakalandı. Belki yarın bir gün bu olayı sen, amcan veya baban yaşayacak, aynı şeyi yaşamak ister misin ?

Kadının haberi yok kardeşim, eğer uyarsaydı ona rağmen takip edilseydi suç unsuru olarak değerlendirilebilirdi. Gel gör ki arkasından yürüdüğü için yakalandı. Belki yarın bir gün bu olayı sen, amcan veya baban yaşayacak, aynı şeyi yaşamak ister misin ?
Aynı şeyi peki annen veya kız kardeşin yaşasa, suç unsuru sayılmaz diyebilir miydin? :D Ortada sapık bir amaç olmasa bile bu takip mesafesi ve sıklığı tacize girer. Taciz sadece bel altı anlamda kullanılmaz, arabayla da taciz edebiliriz uçakla da gemiyle de. Kadın rahatsız olmasa bile kanun hesap sorar.

Burada kimsenin babasının tacizci olduğunu düşünmüyorum. Gerçekten burada bir şey deyip banlanmak istemiyorum ama zorluyor gibisiniz.

Kusura bakma hocam ama birinin arkasından dakikalarca yürüyüp, orasına burasına bakıp, gittiği her yere gidip, aynı anda oturup kalkmazsan(TACİZ ETMEK) kimse bir şey yapamaz merak etme.

Tamam kardeşim o zaman sen yolda giderken "haberin olmadan" ben seni bıçaklayayım sorguda da derim ki haberi yoktu eğer kaçsaydı veya yapma deseydi yapmayacaktım Sana ne kadar mantıklı geldi ?

Rahatsız olduğunu belirttiği sürece takip ediyorsa suç sayılır. Olaydan emin olmadan arkandaki insanı suçlu olarak görmek saçmalık.

Doktora sen ve seni yetiştirenler gitsin bence. Tavsiye ederim.
Gel yanına alayım malum seni çok iyi yetiştirmişler zekan süper. Ban yemek istemiyorum. Zorlamayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı