Erkek için cosplay önerisi

• Konuyu başlatan Rinn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 711

Rinn

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler. Mümkünse satıldığı yer ile birlikte bildiğiniz cosplayler varsa veya aklınıza gelen hoş bir şeyler varsa paylaşırsanız sevinirim. Gist için cosplay arıyorum.

1693669379539.png

Ben derim yapılabilecek en iyilerinden biri olur. :D

1693669422555.png

Akshan'in yapımının daha rahat ve kolay olacağını düşünüyorum...

1693669537184.png
1693669551127.png

Phoenix ve harbor da rahat yapılır diye düşünüyorum.

Amazon üzerinden birçok ürüne erişebilirsiniz amazon . Türkiye'de üretim ya da ithalat yapan frima bulmak zor. Yeni yeni cosplay kültürü gelişiyor. Ek bir seçenekte bir terziyle anlaşıp aklınızdaki tasarımı yaptırmak her türlü çok maliyetli bir yöntem.

Hocam başlığı görünce Polonya mimleri geldi aklıma , Animeleri severseniz anime kostümlerini bulmak çok kolay.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1928420

Ben derim yapılabilecek en iyilerinden biri olur. :D

Eki Görüntüle 1928421

Akshan'in yapımının daha rahat ve kolay olacağını düşünüyorum...

Eki Görüntüle 1928424Eki Görüntüle 1928426

Phoenix ve harbor da rahat yapılır diye düşünüyorum.

Bir bakacağım nasıl durur diye teşekkürler.

Askeri tasarımlar her zaman daha çok hoşuma gidiyor veya Shadow of War'dan herhangi bir nazgul olabilir.

Fotoğrafı varsa atabilir misin acaba?

Amazon üzerinden birçok ürüne erişebilirsiniz amazon. Türkiye'de üretim ya da ithalat yapan frima bulmak zor. Yeni yeni cosplay kültürü gelişiyor. Ek bir seçenekte bir terziyle anlaşıp aklınızdaki tasarımı yaptırmak her türlü çok maliyetli bir yöntem.

Dediğiniz gibi Amazon'da ayrı ayrı satılıyor fakat tek bir parça kostüm olarak pek yok. Genel olarak terziyle anlaşıyor insanlar. Dediğiniz gibi ülkemizde yeni yeni gelişiyor.

Hocam başlığı görünce Polonya mimleri geldi aklıma, Animeleri severseniz anime kostümlerini bulmak çok kolay.

Seviyorum açıkçası ama hiç de kolay değil veya ben bulamadım. Bildiğiniz Amazon dışında site var mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı