Erkek öğrencinin okulda küpe takması yasak mı?

Benim arkadaşlarımın çoğu takıyor ses eden yok. Hatta Pirsing'e bile laf etmiyor hocalar. Sizin müdürünüz biraz olayı abartmış sanki.

Okulda yan falan bakarlar mı? Nebileyim herkes sanki dövecekmiş gibi bakıyorlarda :D

Evet aynı şey, ama küpeyi alıp geri vermek zorunda. Ailesi gelip küpeyi alabilir, vermezse şikayet oluşturulur.

Yok hocam kızlarda sorun olmuyor bizdemi oluyor hem de nasıl aynı şey?

Doğal olarak yasak hocam. Ancak okulun yapısından yapısına fark eden bir durum. Örneğin bazı okullar saça çok taker bazıları saça takmaz. Bizim okulumuzda takılara aşırı hassasiyet gösterilirken saçınız gök kuşağında olsun okul bu duruma laf etmezdi. Ancak müdüre yasak değil takabilirim demek yerine takmamayı tercih etmenizi tavsiye ederim. Okul içerisinde 8 saat küpe takmamak size bir şey kaybettirmez.

Okulda yan falan bakarlar mı? Nebileyim herkes sanki dövecekmiş gibi bakıyorlarda :D

Yok hocam küpe yok o zaman neden kızlara bir sorun yok erkeklere var açıkla dinliyorum :) takan var
Hocam yan bakma olayını genellikle geri kafalı insanlar yapıyor. "Sen kız mısın da küpe takıyorsun?" düşüncesindeki insanlardan bahsediyorum. Onun dışında kimsenin yan bakma hakkı yok.

Doğal olarak yasak hocam. Ancak okulun yapısından yapısına fark eden bir durum. Örneğin bazı okullar saça çok taker bazıları saça takmaz. Bizim okulumuzda takılara aşırı hassasiyet gösterilirken saçınız gök kuşağında olsun okul bu duruma laf etmezdi. Ancak müdüre yasak değil takabilirim demek yerine takmamayı tercih etmenizi tavsiye ederim. Okul içerisinde 8 saat küpe takmamak size bir şey kaybettirmez.

Orası ayrı ama bir soru soracağım kızlarda küpe takıyor değil mi herkesde var genelinde onlara sorun olmuyor yasak olmuyor erkeklere oluyor yani

Yeni konular

Geri
Yukarı