Erkek Parfüm Tavsiyesi

@Rıdvan Temel Benim de 100ml - 25TL'ye aldığım bir parfum var.
Çakma parfümcülerden birinde rastgele sıkmıştık, 1 saat sonra öyle güzel bir koku verdi ki gitti görevliye koklattım ve zor bela bulduk o parfümü.
Şuan ismini bilmiyorum ancak nasıl olsa tekrar gideceğim oraya, gitmişken ismini de öğrenirim, bu ay olmazsa en azından diğer ay denersin, hoşuna gidecektir zaten.
Çakma parfum olduğu için yalnızca kapağında numarası oluyor, ismi yazmıyor bildiğin üzere.

@Rıdvan Temel Benim de 100ml - 25TL'ye aldığım bir parfum var.
Çakma parfümcülerden birinde rastgele sıkmıştık, 1 saat sonra öyle güzel bir koku verdi ki gitti görevliye koklattım ve zor bela bulduk o parfümü.
Şuan ismini bilmiyorum ancak nasıl olsa tekrar gideceğim oraya, gitmişken ismini de öğrenirim, bu ay olmazsa en azından diğer ay denersin, hoşuna gidecektir zaten.
Çakma parfum olduğu için yalnızca kapağında numarası oluyor, ismi yazmıyor bildiğin üzere.
Aldığın yer D&P gibi bir açık parfümcü ise o kod numarası ile aynı parfümü alabilir arkadaş.

Aynen, D&P tarzı bir yerden aldım, eve ulaşınca ataarım numarasını.
Etkisini yarım saat sonra gösteriyor ve kalıcı bir kokusu var.
Yani ilk dakikadan koklayıp beğenmemezlik etmeyin :) 1 saat kalsın üzerinizde.

Benim pek açık parfüm kullanma adetim yoktur ama geçenlerde D&P'den Paco Rabanne İnvictus aldım, kokusu gayet hoştur. Ama her parfüm her insana uyum sağlamaz. Aynı parfüm bende saatlerce kalıcı olmasına rağmen kardeşimde hiç kalıcı değil.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı