Kalıcı erkek parfüm önerisi

drawe

Kilopat
Daha fazla  
Selam. Yeni parfüm almak istiyorum ama tavsiye almadan da paramı harcamak istemiyorum.
Kalıcı, güzel kokan 500TL altı önerdiğiniz parfüm var mı?

Biraz geç kaldım sanırım ama, nasıl kokular aradığınıza da bağlı. Mesela "Bleu de Chanel" gibi beğenilen parfümlerin muadilleri oluyor ya da Avon'un çoğu parfümü de hoş. Ne tarz bir koku arıyorsunuz?

Uzun süredir muadil olarak dior sauvage kullanıyorum, çok kalıcı ve kokusu inanılmaz güzel. Eğer odunsu bir koku arıyorsanız son dönemlerde keşfettiğim Tom Ford Oud Wood tavsiye ederim, oldukça başarılı. Ayrıca tatlı ve baharatlı bir koku arıyorsanız; tabiki Paco Rabanne 1 Million parfümü tek geçerim. Son olarak parfüm fiyatları da uçtu gitti :( Ama son dönemde keşfettiğim VSCO WORKS 1978 markasına ait kokulara bayılıyorum.

Hugo Boss'lar ne kadar bilmiyorum ama evimde var ve kokusu 2 güne kadar duruyor. 100 liraya almıştım geçenlerde, sıktığım gibi havaya gidiyor. Koku moku yok.

Uzun süredir muadil olarak dior sauvage kullanıyorum, çok kalıcı ve kokusu inanılmaz güzel. Eğer odunsu bir koku arıyorsanız son dönemlerde keşfettiğim Tom Ford Oud Wood tavsiye ederim, oldukça başarılı. Ayrıca tatlı ve baharatlı bir koku arıyorsanız; tabiki Paco Rabanne 1 Million parfümü tek geçerim. Son olarak parfüm fiyatları da uçtu gitti :( Ama son dönemde keşfettiğim VSCO WORKS 1978 markasına ait kokulara bayılıyorum.
Hocam dp den mi aldınız muadil dior sauvageyi.

Geri
Yukarı