Erkek parfüm

Zara Lisboa deneyebilirsin. Lisboa + Seoul = 209tl sitesinde. Uzun süre Gio ve DKNY kullandım. Kalıcılığı onlara göre daha iyi, kokusuda güzel.

Hocam lisboa'nin kokusu nasıl? Gidip deneme fırsatım yok ama almak istiyorum da.
Meyveli, odunsu ferah bir kokusu var. Yaz için uygun bir parfüm. Baharatlı-şekerli kış parfümleri gibi buruna ben buradayım diye sert bir darbe ile girmiyor. Yaz için uygun bir parfüm. Ama ben ne kadar tarif etsemde her insanın burnun sevdiği kokular farklıdır. Yakında bir Zara mağazası varsa denemeni tavsiye ederim. Bu arada Seoul'de baharatlı bir parfüm.

EDP ve baskın bir kokusu var.
Eğer Fresh veya başka tür bir koku istiyorsanız belirtin alternatifleri önereyim.

Forumda kalıcı bir parfüm isteyen konu sahiplerine EDT önerilmesini hiç anlamıyorum.
Kalıcılık isteyenlere EDP parfüm önermeye özen gösteriniz çünkü EDP parfümler, en kalıcı parfümlerdir.
İstediği fiyata düzgün EDP yok kendi fikrimce. Ayrıca benim önerdiğim parfüm kalıcılık ile ün salmış bir parfüm.

Meyveli, odunsu ferah bir kokusu var. Yaz için uygun bir parfüm. Baharatlı-şekerli kış parfümleri gibi buruna ben buradayım diye sert bir darbe ile girmiyor. Yaz için uygun bir parfüm. Ama ben ne kadar tarif etsemde her insanın burnun sevdiği kokular farklıdır. Yakında bir Zara mağazası varsa denemeni tavsiye ederim. Bu arada Seoul'de baharatlı bir parfüm.
Yakınımda yok maalesef. Ama tarifinize göre hoşuma gider gibime geliyor. Alıp deneyeceğim herhalde teşekkürler.

İstediği fiyata düzgün EDP yok kendi fikrimce. Ayrıca benim önerdiğim parfüm kalıcılık ile ün salmış bir parfüm.
Bargello, David Walker ve LR markalarında bu bütçeye uygun parfümler var. Özellikle LR markası cidden başarılı işler çıkartıyor. Yine de EDP'den daha kalıcı olacağını düşünmüyorum.

Edp ve baskın bir kokusu var.
Eğer fresh veya başka tür bir koku istiyorsanız belirtin alternatifleri önereyim.

Forumda kalıcı bir parfüm isteyen konu sahiplerine edt önerilmesini hiç anlamıyorum.
Kalıcılık isteyenlere edp parfüm önermeye özen gösteriniz çünkü edp parfümler, en kalıcı parfümlerdir.

Fresh bir koku da önerirsen sevinirim.
Tekli linkini atayım.
link
Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı