Erkek Parfümlerinin Genel İncelemesi

Givench Gentleman , Paco Rabanne İnvictus , Armaf Club Da Nuit , Varvatos Artisan Blue ekleyebilirsin listeye ben kullandım ve hiç bir ile alakalı pişmanlığım olmadı tavsiye ederim.
İnvictus'u 2-3 yıl önce koklamıştım, çok farklı hissettirmemişti diye hatırlıyorum. Muadilleri çok sanırım. (İnvictus yeni bir koku diye biliyorum, yani 3-4 yıl önce çıkan. Benzer kokuları koklamış olabilirim.)

[/SPOILER]

Eki Görüntüle 2167505

Yanlış hatırlamıyorsam EDT'si bir tık daha fresh, diğeri daha özel gün kokusu gibi ağırdı.

Genel olarak her şartta kullanılabilecek, klasiklerden çok hoş bir koku. Her yaşa gider.

Puanım: 9.5/10
Bu parfümden ne anlıyorlar hiç çözemedim. Aynısı bende de var kokusu güzel olsa da kalıcılığı çok düşük. 2-3 saat anca duruyor ve yayılımı da fazla değil.

Nereden aldınız?
Çok eski hatırlamıyorum tam ama fake olmadığına eminim bir keresinde karşılaştırmıştım boynerden. Ama kalıcılığını beğenmiyorum. Kokusu güzel sayılır ama bence kalıcı olmadıktan sonra bir manası yok.

Çok eski hatırlamıyorum tam ama fake olmadığına eminim bir keresinde karşılaştırmıştım boynerden. Ama kalıcılığını beğenmiyorum. Kokusu güzel sayılır ama bence kalıcı olmadıktan sonra bir manası yok.
Muadilini kullanmıştım o yüzden kalıcılığı hakkında kesin bir bilgi söyleyemem, kalıcılığı olmadıktan sonra dediğiniz gibi çok bir manası yok. Ha, küçük seyahat boyu bir şişeye doldurup her 2-3 saatte yenilenirse kullanılabilir yine. Tabii gidip 3-5 bin lira vereceğim parfümün böyle bir performansa sahip olması..

Geri
Yukarı