Erkek parfümü önerisi

Parfums de Marley Pegasus, D&G The One, Nasomotto Black Afgano, Kilian Vodka On The Rocks, D&G King veya Creed Millesime Imperial öneririm.
Hocam bu parfümleri uygun fiyata nereden bulabilirim ? pttavm de çoğu parfüm uygun fiyatlı ama yan sanayi falandır diye çekiniyorum.
Örneğin trendyolda 1500 TL olan parfüm pttavm'de 350-400 TL gözüküyor.

Orijinal olup olmadığını fiyatı haricinde nasıl anlayabiliriz ? Gratis tarzı yerlerde satılıyor mudur veya bu tarz başka mağazalarda ? Deneyip almak ilk tercihim o yüzden internetten almak istemiyorum açıkcası.
Büyük AVM'lerdeki mağazalar haricinde test ürünü bulabileceğinizi sanmıyorum bu ürünlere ait.

Parfüm ticareti çok yaptım size bazı bilgiler vereyim. 400-500 TL'ye büyük markalara ait orijinal parfüm yok hepsi tester ürünler. En iyi fiyat Boyner'de olur çünkü bizden bile toplu alım yaparlardı bizden uyguna satarlardı. Stokları çok fazla oluyor. Edp parfümleri tercih edin. Tester ürünün ne farkı var diyeceksiniz kalıcılığı ve aroması/esansı daha az. İki saate koku gidiyor gibi düşünebilirsiniz.

İyi parfümler pahalı oluyor. :)

Videolarda şu parfümleri önerdikleri için listelemiştim;
Guerlain Parfüm

3/1 fiyatına satılanlar tester ürünlerdir, kalıcılığı veya yayılımı falan orjinaline kıyasla az olur.

Son düzenleme:
Sauvage kullanıyorum gerçekten güzel bir kokusu var tavsiye ederim.
Aynen bro bende yurtdışından alıyorum açıkçası memnunum çoğu ortama girdiğim de dikkat çekiyor.

Peki bu parfümleri neden mağazalarda bulamıyorum ? Test edip öyle almak istiyordum da.
Ha birde EDP olması daha iyi değil mi ? Bunlar EDT sanırım
Hocam Türkiye de hiç bilgim yok ben yurtdışından alıp kullanıyorum. tavsiyem tanıdığınız varsa orijinal bir şekilde tedarik etmenizden yanayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı