Erkek parfümü önerisi

Zara Tobacco Colleciton Rıch Warm Addictive, Lacoste Red, Xerk off alexandria 2. Sana uygun bunları söyleyebilirim. Bunlar Mad gibi yerlerden doldurma olarak alabilirsin. Ama Zara yı kendi mağazasından al.

Dior sauvage size uyuyor diye düşünüyorum. Yves saint lauren deneyebilirsiniz fresh güzel bir koku arıyorsanız, yayılımı ve kalıcılığı çok güzel. Lacoste Red de güzel bir koku fakat kalıcılık açısından tatmin etmemişti beni. Armani stronger with you günlük kullanım için alınabilir, deneyin. Biraz daha ağır, niş parfüm olarak da Creed Aventus önerebilirim.

Ne tarz kokuları seviyorsun, tatlı mı, meyveli mi, baharatlı mı, çiçeksi mi, ferah mı, hafif mi? Zevkinize göre bir koku önermem daha mantıklı olur.

Ayrıca bütçen ne kadar?

Ne tarz kokuları seviyorsun, tatlı mı, meyveli mi, baharatlı mı, çiçeksi mi, ferah mı, hafif mi? Zevkinize göre bir koku önermem daha mantıklı olur.

Ayrıca bütçen ne kadar?
Ferah ve meyveli kokuları daha çok seviyorum

Bütçem 3k kokusunu çok beğendiğim bir şey olursa 5kya kadar çıkabilirim

Ferah ve meyveli kokuları daha çok seviyorum

Bütçem 3k kokusunu çok beğendiğim bir şey olursa 5kya kadar çıkabilirim
Kenzo Pour Homme EDT parfümüne bakabilirsiniz. Bu parfüm ferah ve sucul kokusuyla yaşınıza da uygun okula da.

Armaf Club De Nuit Intense parfümüne bakabilirsin, creed aventus klonu ve aventustan daha güçlü. Bu parfümü denemeden almanı hiç tavsiye etmem çünkü beğenmeyebilirsin.

Saydığın kriterlere göre şu an aklıma bu iki parfüm geliyor sadece, ben bu ikisi arasında hem günlük kullanım hem okul için kenzoyu tercih ederdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı