Erkek saç bakımı için tavsiye

Arda goktas

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 2 günde 1 bioxcin forte şampuan kullanıyorum yaklaşık 1 yıldır memnunum. Saçım seyrek değil ama çok gür de değil saçım için yapabileceğim daha bir şey var mı? Berberim ağır bir şampuan olduğu için sürekli onu kullanma bir onu bir başkasını kullan diyor sizin var mı tavsiyeniz? Saç için yağ vs. gibi. Ogx şampuan almayı düşünüyorum ekstra onu da kullanacağım.

Merhaba arkadaşlar 2 günde 1 bioxcin forte şampuan kullanıyorum yaklaşık 1 yıldır memnunum. Saçım seyrek değil ama çok gür de değil saçım için yapabileceğim daha bir şey var mı? Berberim ağır bir şampuan olduğu için sürekli onu kullanma bir onu bir başkasını kullan diyor sizin var mı tavsiyeniz? Saç için yağ vs. gibi. Ogx şampuan almayı düşünüyorum ekstra onu da kullanacağım.

Herhangi bir şampuan saçı onarmaz ve dökülmeyi önlemez. Bunun için solgar biotin vitamin hapı kullanabilirsiniz. Şampuan ise ağır olmayan normal bir market şampuanı kullanın. Pantene veya head and shoulders kullanın.

Berberin bu işi bilseydi, dermatolog olabilirdi :) Belli bir etkiyi vaat eden şampuanları uzun süreli ve sadece o şampuanı kullanarak etkisini görebilirsiniz. Saçınızı sağlıklı tutmak istiyorsanız, içinde paraben, sülfat, formaldehit, sodyum lauryl sulfat (sls diye geçer) bulunan ürünleri almayın kullanmayın. Yves Rocher, Sebamed gibi markalar saç ve saç derisi için güzel şampuanlar çıkarıyor. Yves Rocher doğallığı ile öne çıkarken Sebamed markası sağlıklı kimyasal bileşenle belirli bir etki üzerine ortaya çıkıyor.

Berberin bu işi bilseydi, dermatolog olabilirdi :) belli bir etkiyi vaat eden şampuanları uzun süreli ve sadece o şampuanı kullanarak etkisini görebilirsiniz. Saçınızı sağlıklı tutmak istiyorsanız, içinde paraben, sülfat, formaldehit, sodyum lauryl sulfat (sls diye geçer) bulunan ürünleri almayın kullanmayın. Yves rocher, sebamed gibi markalar saç ve saç derisi için güzel şampuanlar çıkarıyor. Yves rocher doğallığı ile öne çıkarken sebamed markası sağlıklı kimyasal bileşenle belirli bir etki üzerine ortaya çıkıyor.

Bioxcin nasıl peki dermatologların tavsiyesi yazıyor içindekilere pek bakmadım.

Kral bioxcin kepeğe karşı bir etkisi var mı?

Kepek sorunum olmadı hiç.

Bioxcin nasıl peki dermatologların tavsiyesi yazıyor içindekilere pek bakmadım.

Kepek sorunum olmadı hiç.
Bahsettikleri kadar masum ve iyi değil. Sülfat yok ancak Sodium Lauryl Sulfat var. Daha çok köpürmesi için kullanılıyor ancak uzun vadede saç derisine zarar veriyor. Aslında çoğu tükettiğimiz, kullandığımız üründe zararlı çokça madde var. Elidor, Pantene, Head&Shoulders, Hacı Şakir, İpek, Duru, Clear vb. market ürünleri en zararlı olan kısımda. Sebamed, Otacı, Yves Rocher, Herbal Essence gibi markalar daha doğal, zararsız ve besleyici içeriğe sahip. Tabi bu saydıklarım; benim kullandığım modellerinde zararlı içerikler yok. Bazı ürünleri zararlı bileşenler içerebilir. Sana tavsiyem, "saç dökülmesine karşı doğal şampuan" olarak ararken "sülfat - Sodyum - SLS - paraben - silikon içermez" ibareleri ürünlere yönel.

Bahsettikleri kadar masum ve iyi değil. Sülfat yok ancak sodium lauryl sulfat var. Daha çok köpürmesi için kullanılıyor ancak uzun vadede saç derisine zarar veriyor. Aslında çoğu tükettiğimiz, kullandığımız üründe zararlı çokça madde var. Elidor, pantene, head&shoulders, hacı şakir, ipek, duru, clear vb. market ürünleri en zararlı olan kısımda. Sebamed, otacı, yves rocher, herbal essence gibi markalar daha doğal, zararsız ve besleyici içeriğe sahip. Tabii bu saydıklarım; benim kullandığım modellerinde zararlı içerikler yok. Bazı ürünleri zararlı bileşenler içerebilir. Sana tavsiyem, "saç dökülmesine karşı doğal şampuan" olarak ararken "sülfat - sodyum - sls - paraben - silikon içermez" ibareleri ürünlere yönel.

Önerdiğiniz bir model, marka var mı?

Önerdiğiniz bir model, marka var mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzleyin anlarsınız boşa şampuan değiştirmeyin saç dökülmesini önlemek için. Biotin vitamini ni araştırın veya kan tahlili yapın hangi vitaminler eksik çıkar.

Geri
Yukarı