Erkek için saç ve yüz bakımı önerisi

ParvizAzeroglu

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Victus 15-fa0032dx | i7-12650H | RTX 3050TI | (2x8) 16GB DDR4 RAM | 512 GB M.2 SSD
Meslek
Öğrenci
Saç ve yüz bakımı için ne yapmalıyım? Ben şu anda her gün saçımı normal head & shoulders şampuanı ile yıkıyorum. Yüzüm için ise haftada bir kez siyah maske uyguluyorum. Ancak, yüzümde ve saçımda deri soyulması var. Sanırım bu egzema, ama tam olarak emin değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimalle egzama. Dermatologa görünmenizi öneririm. Ben çok şey denedim ama hiçbir ürün kesin çözüm sağlamıyor deneye deneye cildinize uygun ürünü bulacaksınız.

Erkek adam yüz bakımı yapmaz, ben arabayı sildiğim bezle işim bittimi en son yüzümüde siliyorum. Yüzümde ne bir leke ne başka birşey var. Gayet sağlıklı.

Ancak sizin durum farklı sanırım egzama için bilgi sahibi değilim. Saçın hergün yıkanmasınıda önermiyorlar.

Öncelikle head and shoulders i̇çeri̇k olarak baya kötü bir şampuan. İçerik olarak çok daha temiz şampuanlar var. Eve mağazasında clere markasının içeriği güzeldi diye hatırlıyorum.
Egzama için en sağlıklı olanı dermatolog söyleyecektir ancak benim vereceğim tavsiye aynısefa sabunu kullanabilirsiniz. Egzaması olup bu sabunu kullanan arkadaşlarım çok memnun kaldı. Siyah maske genelde cildi kurutur, yüzünüzü nemlendirmeyi unutmayın. Güzel bir nemlendirici ise yarar

Yeni konular

Geri
Yukarı