Erkek saç uzatma önerisi

ThinkDifferent

Femtopat
Daha fazla  
Saçımı uzatmak istiyorum şampuan krem vs öneriniz var mı? Fotoğraftaki gibi düz şekilde olmasını istiyorum. Düzleştirici şampuanlar vs. varmış galiba. Bu arada gidip de BİM'de satılan kimyasaldan ibaret bilmem ne Ultra men ikisi bir arada 20 liralık saçma sapan şeyler önermeyin lütfen. Kaliteli ve mümkün olduğunca doğal şeyler olması tercihim fiyat önemsiz.

k1Cu-Hvc_400x400.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben saçım uzunken Pantene 3'ü bir arada kullanıyordum. Tavsiye de ederim. Bence en iyisi. Daha pahalılara da yöneldim, fayda görmemiştim ekstra.

Ancak ana tavsiyem uzatmamanız yönünde olur :D. Kısa saç mucizevi bir nimetmiş.

Brezilya fönünden başka kalıcı (3-6 ay) ve düzgün düzleştirme yöntemi yok. Şampuan konusunda Yeşilmarka ve Herbal Essences saç kremi konusunda Love Beauty and Planet markaları iyidir. Kendi ihtiyacınıza göre model seçimi yapabilirsiniz...

Brezilya fönünden başka kalıcı (3-6 ay) ve düzgün düzleştirme yöntemi yok. Şampuan konusunda Yeşilmarka ve Herbal Essences saç kremi konusunda Love Beauty and Planet markaları iyidir. Kendi ihtiyacınıza göre model seçimi yapabilirsiniz...
hızlı uzatma tarzı vs bir şey göremedim ancak sanırım uzatmak istediğime göre dökülme karşıtı da iş görür ? ( valla bakım konusunda baya cahilim geçen yıl sırf suyla yıkanmıştım ve bir fark göremedim krem desen zaten hiç kullanmadım :D )

Düzleştirme konusunda herhangi bir şey söyleyemeyeceğim ama saçlarınızın sağlıklı uzaması için keratin takviyesi yapmanız şart. İçeriğinde keratin ve yardımcı proteinler bulunan şampuanları satın almaya özen gösterin, ha bir de argan yağı var. Saça canlılık veriyor, onu da isterseniz kullanabilirsiniz.

Düzleştirme konusunda herhangi bir şey söyleyemeyeceğim ama saçlarınızın sağlıklı uzaması için keratin takviyesi yapmanız şart. İçeriğinde keratin ve yardımcı proteinler bulunan şampuanları satın almaya özen gösterin, ha bir de argan yağı var. Saça canlılık veriyor, onu da isterseniz kullanabilirsiniz.
ürün önerirsen daha iyi olur dostum.

hızlı uzatma tarzı vs bir şey göremedim ancak sanırım uzatmak istediğime göre dökülme karşıtı da iş görür? ( valla bakım konusunda baya cahilim geçen yıl sırf suyla yıkanmıştım ve bir fark göremedim krem desen zaten hiç kullanmadım :D )
Hızlı uzatma yazanlar sadece reklamdan ibaret. Hızına bir etkisi olmuyor. Dökülme karşıtı olan işinize yarayabilir. Birazdan bilgisayara geçince detaylı bakacağım dönerim size.

Geri
Yukarı