Saç uzatma

Gördügün kadarıyla benim saçlar dümdüz aşırı fazla düz napıcamı bilmiyorum kaç ayda tamamen uzar her tarafı reiss.

Benim omuzlara kadar gelmesi 1-1,5 yıl sürdü, seninkilerden kısaydı. Tabii herkeste farklı olabiliyor bu bende olan, benim gibi çok yemek yiyen sporcu bir kişiliksen o civarlarda sürecektir senin de.

Düz olması kötü olması kötü değil, çatallanma falan olmaz. Ama istersen dalgalı bir taç takabilirsin 5 TL'ye falan var.

16 Nisan 2020 saçımı üçe vurdum. 12 Kasım omuzlarımı geçmişti. Kuaföre sorduğumda saç yapısına bağlı dediler bazısının hızlı uzar bazısının yavaş değişir kişiden kişiye. Omuzlara kadar uzadımı bakması zor biraz rahatsız edici ama katlanılır.
valla bu saçlarımız willye benziyor zaten :D yapısı aynı uzatırsam o olurum asdfgh kaç aya bu kadar uzar

Benim omuzlara kadar gelmesi 1-1,5 yıl sürdü, seninkilerden kısaydı. Tabii herkeste farklı olabiliyor bu bende olan, benim gibi çok yemek yiyen sporcu bir kişiliksen o civarlarda sürecektir senin de.

Düz olması kötü olması kötü değil, çatallanma falan olmaz. Ama istersen dalgalı bir taç takabilirsin 5 TL'ye falan var.
Şu kadar olması kaç ay sürer sence?

images (15).jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya.

Ya ben 3 ay önce subay tıraşı yaptım bayağı kısaydı saç 3 ayda burnumun az yukarısına geldi.

Yaklaşık 1 sene içinde istediğin kıvama gelir diye düşünüyorum.

Saçımı uzatmak istiyorum fakat çok düz. Ne yapacağım arkadaşlar? Ne modeli yapacağımı bilemiyorum.

Eki Görüntüle 1223478
Benimde saçlarım tıpatıp aynı senle düz ve ince telli. Zamanında uzun kullandım ama çok yordu beni şekil ver vs vs. düz ve yumuşak olduğu için tabi sprey falanda kullanmak gerekiyor şekil almıyor buda saça zarar. Uzatmayı düşünüyorsan yapabileceğin en iyisi saçını toplamak olacaktır.

Ya gittim yanları kestirdim adam gibi tam uzatmadım sorun olmaz değil mi toparlanır mı yanlar bu arada enseleri ve faulleri kestirmeli miyim?

Benim de uzatırken yanlar kısaydı, sorun olmuyor. Bakımlı olduğu sürece uzatırsın.

Enseler falan kalsın, daha elleme saçını. Uzatmaya başladıktan sonra kırıkları ve çatallanmaları berbere göster ayda bir aldır onları, ya da en azından iki ayda bir. Uzatmak kadar sağlıklı uzatmak da önemli.

İstersen bu konunun biraz daha üzerine gidip saç kremi falan kullan, ancak şimdi değil. Biraz daha saçlarının uzunluğu şekli falan otursun öyle kullanırsın.

Geri
Yukarı