Erkek ve Kadınları Birbirinden Ayıran Özellikler

Ne yani biz odun muyuz?
Daha geçen ağlamaktan öldüm dirildim ben.
Her anlamda duygusal, verdikleri kararlara, söylediklerine her şeye etki ediyor duyguları. Objektif olmak daha zor onlar için. Özel günlerinden bir kaç gün önce "Aman yarabbi" tanıyamıyorsunuz :D
Feministler kızıyor ama bu yüzden dünyayı erkekler yönetti hep.

Bayanlar bence de çok fazla ayrıntıya takılıyor. Ki onları da erkeklerden ayıran en önemli özelliklerden biri de bu. Yani bi' erkek bir çiçeği 2 cm sağa yatırsa ve çiçeği ortalamasa yanındaki bayan gelip onu 2 cm yana çekip ortalar. :) Bayanları da bayan yapan budur bence.

Erkekler fazla takılmıyor böyle şeylere. Ve tabii ki kas gücü ve organ farkını söylememe gerek yok herhalde.

Bayanlar bence de çok fazla ayrıntıya takılıyor. Ki onları da erkeklerden ayıran en önemli özelliklerden biri de bu. Yani bi' erkek bir çiçeği 2 cm sağa yatırsa ve çiçeği ortalamasa yanındaki bayan gelip onu 2 cm yana çekip ortalar. :) Bayanları da bayan yapan budur bence.

Erkekler fazla takılmıyor böyle şeylere. Ve tabii ki kas gücü ve organ farkını söylememe gerek yok herhalde.
Bayan deme alınıyorlar. Kadın :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı