Erkek ve kadınların boyu ortalama nasıl olmalı?

Duyar kasmak değil yaptığım şey. İkinci soruma da cevap vermediniz.

Topuklu ayakkabı, kadını erkeğin istediği şekle sokan, yer yer cinselliğini ön plana çıkartan aşağılık bir icattır. Bunu sadece modanın bir parçası sanan kadın da salaktır. Eğer öyle olmasaydı erkek olarak sokağa çıktığımda, ayağımda topuklu varken "karı mısın LAN sen **** çocuğu!" şeklinde darbedilme riskim olmazdı.

Ayakkabı tercihi insanın öz iradesi, 1.80 kadının da topuklu giydiğini gördüm. Cinseliğini ön plana çıkarmak da öz iradesi insanın. Kendini öyle sunmak istiyor demek ki. Sorunuza gelince kısa erkekler istiyorsa topuklu giysin tabii çevre faktörünü devre dışı bırakabiliyorsa.

Ayakkabı tercihi insanın öz iradesi, 1.80 kadının da topuklu giydiğini gördüm. Cinseliğini ön plana çıkarmak da öz iradesi insanın. Kendini öyle pazarlamak istiyor demek ki. Sorunuza gelince kısa erkekler istiyorsa topuklu giysin tabii çevre faktörünü devre dışı bırakabiliyorsa.
Kendini pazarlamak mı? Lafınıza sözünüze dikkat edin lütfen. Tek bu cümleniz bile çok şey anlatıyor aslında. Ama tartışmanın konuyla alakası yok, sürdürmeye de gerek yok.

Sanki kendisi 1.85'te 1.80 altı erkek beğenmiyor🤣
1.90 olup iri yapılı olunca ben buna benzetiyorum.

1000x1000.png

Geri
Yukarı