İdeal erkek boyu kaç olmalı?

• Konuyu başlatan ewig
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 109
  • Görüntüleme 50B
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İleride bunu attığıma pişman olacağım ama hadi bakalım. :D

İnsan bir oksijene karbondioksite hatta güneşe aşık olabilir ama gerçek olmayan bir anime adamına aşık olmak?

Niye bir insanı daha iyi özellikleri ile yorumlayıp kıyaslamak varken boy gibi pek de önemli olmayan bir şey ile kıyaslıyorsunuz ki? 🤔

Bunu kısa olup da söylemiyorum, 1.83'üm ama boyumun spor aktiviteleri harici bir avantajını görmedim pek. Hadi 1.80 diyeyim yine de ama benim için bir önemi yok.

Niye bir insanı daha iyi özellikleri ile yorumlayıp kıyaslamak varken boy gibi pek de önemli olmayan bir şey ile kıyaslıyorsunuz ki? 🤔

Bunu kısa olup da söylemiyorum, 1.83'üm ama boyumun spor aktiviteleri harici bir avantajını görmedim pek.
Toplumun dayatması sadece, başka bir olayı yok.

Öyle demeyin hocam. Yoksa 190 cm'den aşağı boyu olanları erkek kabul etmeyen bir elli Pelin Su çok üzülür.
İnsanların, çevrenin ve özellikle eş adayı arayan kadınların, erkek üzerinde çok beklentisi var; Arabası, evi olsun, iyi bir mesleği, karakteri, kaslı vücudu olsun.
Eeee...? Peki kadın ne sunacak? 😂
Erkek ezilerek kadın üstünlüğü savunuluyor, kuku peşinde koşan erkekler şerefini bir kenara bırakıp "hayır" diyemediği sürece erkek ezilmeye devam edecek. Günümüzün barış dolu dünyasının getirisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı