Erkekler aralarında ne konuşur?

• Konuyu başlatan Dawn0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 107
  • Görüntüleme 4B
Soru belli erkekler aralarında ne konuşur?

Arkadaş ortamına göre değişiyor aslında hocam.

Arkadaş ortamı keko ise: Kızlar, cinsellik, eski sevgilileri ile neler yaptıkları, kaç kişiyle birlikte oldukları vb.

Arkadaş ortamı efendi insanlar ise: Sevdiği kızlardan bahsederler ve aralarında dertleşirler, ekonomi, geçmiş, okul-iş vb.

Arkadaş ortamı aşırı kötü ise (aşırı kötüyü sizin hayal gücünüze bırakıyorum): Bu ortamdan uzak durun! Bu ortamda her halt konuşulur her şey ama her şey!

Bunlar örnek tabii ki her erkek aynı olmadığı için konuşulanlar da değişiyor.

Kendimden örnek vermem gerekirse ben, bahtsız aşk hikayemi anlatmayı severim. Geçmişte yaşadığım iyi-kötü olayları falan.

Tabii konu başka yerlere giderse ve samimi bir ortamsa konuşamayacağım bir konu yoktur. (aşırı özel bir konu olmadıkça)

Kızların çoğunun "Düzgün erkek" tabiri nasıl? Yani kişilik ve maddiyat noktasında fikirler nasıl?
Dürüst olsun benim için yeter. Ama tiktokçu "Uhuğğ uhuğğ zengin kocağğğ" tarzında kişilerden bahsediyor iseniz zenginlik lazım. Ha bir de cidden sevmek ve güven lazım.(Dürüst olsun yeter dedik te tutup en yakışıksızı da kabul etmeyiz.)
Sizde böyle erkekleri çekiştiriyor musunuz ya da şu yakışıklı falan puanlama olayları oluyor mu?
Yok biz medeniyiz.

Bugün kızın birinin tribini anlattı birisi. Bir diğeri attığı kızı anlattı. TOGG için başvuru yapanlar konuşuldu, konusunu ben açmıştım :D. Kendim bizzat ince üzere yapılan baskıdan bahsettim peşine. Değişiyor muhabbetimiz. Yakın bültende ise ramazan var :D

Oyun, ekonomi, siyaset, kız.

Ergenlik de; şu kadar verseler şunla şunu yapar mıydın bunu yapar mıydın? Kaç cm?

Genelde ergenlikte ne konuşulursa konuşulsun bir yerde olay kıza gidiyor. Hiç şaşmaz.

Geri
Yukarı