Erkekler aralarında ne konuşur?

• Konuyu başlatan Dawn0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 107
  • Görüntüleme 4B
Erkekler için de buna zıt bir söylem vardı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunun gibi çok var daha. Kendine psikolog diyen kadının biri hem de.

Bir de kendine overclock çocuğu diyen, Michaelson lakaplı bir Türk vardı. O daha beter🤮
Michaelson artık felsefe dersleri veriyor :D.

Tamam. Bunları dediğine göre senin sicilin çok temiz. Bunu diyen kişi umarım asla yapmaz bu dediklerini. Bu yüzden erkeklere güvenmiyorum. Kendin de demişsin. Karşı cinsi manipüle etmek için.

Ama dediğim gibi her erkek aynı değil aynı şekilde her kız da aynı değil bunu o kızda fark ettim.

Yani tanımak gerekiyor karşı tarafı bunu da en iyi arkadaş olarak kanka olarak yapabilirsiniz.

Karşı tarafı tanımak için sevgili olmak en büyük hata zaten günümüzde sevgili olayı abartılıyor bakıyorum sevgiliyiz ayağı ile balayına çıkıyorlar...

Benim sicilime gelirsek prensiplerim var ki bence her erkekte olmalı bir kızı seviyorsam diğerlerine şans vermem.

Kızlarla belirli bir seviye ile konuşurum arkadaş, kanka olurum ama o kadar sadece yine sevdiğim kızı severim.

Zaten sadece 2 kız sevdim şu zamana kadar, birincisi o kadar kötüydü ki...

Bana hakaret ederdi, beni her yerden engellerdi fakeden yazınca aşağılardı oysa ven sadece onunla konuşmak isterdim ama izin vermezdi.

Tüm kızların böyle olduğunu düşünmüştüm ama sonra onunla karşılaştım ve anladım aynı değillerdi...

Kanka şunun g. De ne iyiymiş yahu.

Mitsubishi EVO X'inkinin üstüne gül koklamam hocam.

Her türden konuşuruz ama muhabbetin bir şekilde kızlara gelmesi doğrudur.
IMG_20230320_202310.jpg

Okuldan çıkışta konuşurken mesela ilkokulda altımıza çiş yaptığımız anlatıyorduk. Neremize kadar geldiniği felan. Bazenleri mastürbasyon yapınca kaç kere atıyor vs. söylüyoruz örneğin ben 3 kez atabiliyorum 4. de acıyor vs. Ama genel cinsellik, araba, siyaset ve kızlar.

Okuldan çıkışta konuşurken mesela ilkokulda altımıza çiş yaptığımız anlatıyorduk. Neremize kadar geldiniği falan. Bazen mastürbasyon yapınca kaç kere atıyor vs. söylüyoruz örneğin ben 3 kez atabiliyorum 4. de acıyor vs. ama genel cinsellik, araba, siyaset ve kızlar.

Hocam, ayıptır sorması kopmuyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı