Erkekler Converse giyer mi?

Salla takmaya gerek yok o üstün zekalı arkadaşları.

Beğeniyorsan yakıştırıyorsan giy. İnternette kombin yapıyorum diye kendini madara eden insan sürüsü varken sen bir Converse giymişsin çok mu?

Bana göre çok güzel bir ayakkabı alınır fakat millet öyle düşündüğünden almıyorum. Zaten ayağımda tarak olduğundan dolayı giyemiyorum. Kısaca takmayın böyle şeyleri alın derim.

Gerçekteki arkadaşlar forumdakiler gibi düşünemeyip dalga geçince konu sahibi eşgal.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biz zaten dedik tekrar diyoruz ülkede yırtık pantolon ve şeffaf gömlek giyen varken sizin ayakkabınızı kim eleştirmeyi cesaret edebilecek?

Arkadaş kötü olsa neyse diyeceğim de cidden kötü ayakkabı değil.

Converse beğendim ama "erkek adam onu giyer mi?" damgasını yemek istemiyorum. Böyle bir durum oluşur mu?
Kral neden giyinmesinler. Erkekler sadece Adidas Nike giyer, erkekler kaba, kızgın olur, erkekler her zaman baskın olmalıdıe gibi yargılar tamamen kalıplaşmıştır. Böyle şeyler yoktur. Erkeğiz diye de öküz olmayacağız. Tabiki de Converse giyinebilirsiniz. Ben şahsen erkeklere de Coverse'in çok yakıştığını düşünüyorum.

Başkalarının düşüncelerini umursamayın hocam. Bende aşağıdaki ayakkabıyı giyiyorum bana da laf ediyorlar ama takmıyorum. Yaş 24.

benten10.jpg
benten10.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı