Erkekler neden doreanse giyer?

Babet çorabı giyip bu tür iç çamaşırlar için "erkeksi değil" demek de garip açıkçası.

Kullanım alanı, tercih, rahatlık isteyen istediğini giyer, alt tarafı iç çamaşırı.

Ben rahatlık için giyildiğini düşünüyorum, bazı spor yapan kişiler bu tip iç çamaşırla tayt giymeyi tercih edebiliyorlar

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Konuya dönersek bizzar Türkiye birincisi olmuş tanıdığım var. Adamlar bundan giyiyor her şey yapışıyor üstlerine nasıl çocuk pantolonu giydiğinde hissediyorsan onlar da öyle hissediyor. Bir de kasları daha çok belli ediyor adamlar vücudu göstermeyecekse niye yapsın ki. Vücutcuların dekoltesi :D.
Vücudunla hava atıyorsun işte bunları giyerek. "Bak benim kasım var haa" diyorsun 😄
Bence bu ürün spordan çok özel hayata odaklı.Yatak odasını neşelendirmek isteyen arkadaşlar için farklı bir tercih olabilir.
Cinsel ürün satan pazarlamcıların yorumu gibi olmuş 😄

Sporcuların iç giyim olarak kullandığı şeyi paylaşmanın neresi sorun? İstemiyorsanız konuyu atlayın ya da yorum yapmayın. Girip bakıyorsunuz isteye isteye, sonra "saçma sapan konu" diyorsunuz. Bilgi edinmek amacıyla açıldı bu konu sadece.

Bilgi mi? Tabi canım bilgi her normal erkek bunlardan giyiyor zaten. Cinsel fantazi çamaşırı gibi bir şey bu bildiğin. Raporlayacaksın bu yorumu biliyorum. Katlanamıyorum ben kusura bakma. Konu dışında dolaşırken gördüm rahatsız oldum bu kadar. Hadi eyvallah.

Geri
Yukarı