Erkekler gece sokakta rahat gezebiliyor mu?

12:00'dan sonra sokakta rahat gezebiliyor musun?

• Oy verenlerin toplamı
    252
Merhaba, sorum erkeklere. Bir erkek olarak hava karardıktan sonra tek başınıza sokakta rahat gezebiliyor musunuz? Yoksa biri yanınıza gelecek diye çekinceniz oluyor mu? Benim oluyor.

Ülke ağzına kadar Suriye'li dızolarla dolu olduğu için hayır.
İstanbul falan bilmem ama Mersin'de suriler hariç öyle rahatsız edecek it kopuk yok fazla.

Bu şehirden şehire değişir diye düşünüyorum. Benim olduğum yerde erkek rahat, kadın ise yine çok rahat olmasada dolaştığını görüyorum.

Ülkede gece gündüz güvenlik kalmadı ki, sokakta 20 TL için adam öldürülebiliyor ya da yürüyen birine tecavüz girişiminde bulunulabiliyor. Böyle saçma sapan bir yer haline geldik.

Kadınlar gibi mağdur edebiyatı yapmıyoruz diye oluşmuş yanlış bir algı. Muhtemelen gece öldürülen erkek sayısı da kadın sayısının çok üzerindedir ama medya bunu bize göstermez.

Kadınlar gibi mağdur edebiyatı yapmıyoruz diye oluşmuş yanlış bir algı. Muhtemelen gece öldürülen erkek sayısı da kadın sayısının çok üzerindedir ama medya bunu bize göstermez.

Kadın ağlayınca normal.
Erkek ağlayınca erkek adam ağlamaz.

Kadın bir başarı elde edince 88 çeşit tebrik.
Erkek bir başarı elde edince aferin.

Kadın ülkesini savununca 1000 çeşit övgü.
Erkek ülkesini savununca Vatan'i görev.(erkeklerde bu konuda övgü alıyor fakat ne demek istedimi anlamışsınızdır)

F*** yeah bro ayrımcılığa hayır kadın erkek eşit.(erkekler yok olsun diye tweet atmaya gitti)

Ülkedeki o mağdur edebiyatı yapan kadınların en az %50'si yukarıda belirttiğim gibi ne yazık ki :(

Merhaba, sorum erkeklere. Bir erkek olarak hava karardıktan sonra tek başınıza sokakta rahat gezebiliyor musunuz? Yoksa biri yanınıza gelecek diye çekinceniz oluyor mu? Benim oluyor.
Tabii ki oluyorum. Delinin biri gelse ''NE BAKIYON LAN SEN'' dese çekip vursa öldüm. En iyisi gündüz takılmak. Bu tipler boş da takılmıyor ondan korkuyorum. Yanlarında illaki bir bıçak, tabanca veya sopa bulunduruyorlar ve en az 2 kişi oluyor bunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı