Erkekler küpeyi hangi kulağa takar?

Erkekler (çoğunlukla) hangi kulağa küpe takar?

• Sağ

Oy: 12 20,7%
  • Sol

Oy: 46 79,3%

• Oy verenlerin toplamı
    58

Aezakmi38

Femtopat
Daha fazla  
Kıymetli kardeşlerim kıymetli dostlarım ufak bir sorum olacak. Erkekler küpeyi çoğunlükla hangi kulağa takar? Tamam, ben de biliyorum. Her ikisine de takılacağını ama erkekler genellikle çoğunlukla hangi kulağa takar, bir de eczaneler kac TL'ye deldiriyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tarafın ne anlamı var anlamadım. Ben 50 liraya gümüşcüde taktırdım küpeyi, iki delik olmasından 50 lira tuttu.

Erkeklerde küpe takmak moda olduğu zaman sağ kulağa küpe takanlara eşcinsel muamelesi yapılırdı. Artık böyle düşünceler olduğunu sanmıyorum. Genelde sol kulağa takılır. Ben iki tarafa da takardım okul zamanlarımda. Artık kapanmıştır :)

Son düzenleme:
Erkeklerde küpe takmak moda olduğu zaman sağ kulağa küpe takanlara eşcinsel muamelesi yapılırdı. Artık böyle düşünceler olduğunu sanmıyorum. Genelde sol kulağa takılır. Ben iki tarafa da takardım okul zamanlarımda. Artık kapanmıştır :)
Her türlü "eşcinsel, top" oluyorsun sağ sol farketmiyor :D

Her türlü "eşcinsel, top" oluyorsun sağ sol farketmiyor :D
O sıfatı takanlardan daha çok kızlarla beraber icraatım olmuştur. Bu yüzden başkalarının ne dediği önemli değil :D Sırf kendilerinin çevresi veya başka sebeplerden dolayı yapamadıkları şeyler yüzünden, sıfatlar takarak avunuyorlar. Bir başka değişle kıskanıyorlar. Bu her durumda böyledir. Zengine para mutluluk getirmez derler. Küpe takana eşcinsel derler. Etek giyene namussuz derler. Alkol içene kafir derler. Evlenmeden beraber olanlara zinacı derler. Liste böyle gider. Yani sebebi hep çekememezlik. Başka bir şey değil :)

Yeni konular

Geri
Yukarı